Reklama

Co mówi o osobowości twoja pozycja siedząca?

Według psychologów, którzy studiują język ciała, pozycja ciała mówi o intencjach ludzi. Chodzi o to, że robimy to nieświadomie i dzięki naszej temu, nasza podświadomość przejawia ukryte instynkty i pragnienia. Dowiedz się, jakie są intencje osób przez sposób ułożenia nóg podczas siedzenia.

Reklama

Stopy skierowane do siebie

Czasami ludzie wolący siedzieć w tej pozycji kierują się zasadą: „Gdybym nałożył koc na głowę to potwór odejdzie”. Wierzą, że problem rozwiąże się na sam. Zdarza się, że takie podejście działa i ludzie czują się szczęśliwi, ale czasem sposób ten nie sprawdza się. Z takimi osobami łatwo się jest komunikować, nie nudzą się, z łatwością przełączają się w zadaniach i rzadko przetwarzają tę samą myśl przez dłuższy czas. Osoby te są bardzo twórcze, urocze i trochę dziecinne. Gdy coś powiedzą, potem zastanawiają się co zrobili.

Noga na nogę

Ci ludzie, którzy siedzą w tej pozycji są marzycielami. Mają wielką wyobraźnię i chcą marzyć o wielkich rzeczach. Ludzie nazywają je „duszami zespołu lub firmy”. Z nimi nigdy nie jest nudno, często generują nowe, czasem niesamowite pomysły. Chcą podróżować i poznawać nowych przyjaciół. Będą niecierpliwie czekać na poniedziałek lub Nowy Rok, aby rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Szybko zmieniają swój wygląd, partnera, pracę i miejsce zamieszkania.

W rozkroku

Te osoby wiedzą, czym jest komfort. Może one nie spędzają weekendu w centrum handlowym i nie zastanawiają się długo na wyborze perfum lub śmietany. Ich stosunek do ubrań może być skomplikowany, więc mogą być kapryśne i wybredne. W ich otoczeniu, inne osoby zauważają chaos, ale w tym co inni uważają za chaos, istnieje powiem system logiczny. Właściciel „chaosu” może znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy z zamkniętymi oczami. Główną słabością tych osób jest niezdolność do skupienia się na czymś przez dłuższy czas.

Nogi prosto

Osoby siedzące z nogami prosto, nie spóźniają się i nie chcą się spóźniać. Są inteligentne, wrażliwe i wierzą, że zły pokój jest lepszy niż dobra kłótnia. Ci ludzie czują się nieswojo, gdy ktoś okazuje swoje uczucia w miejscu publicznym. Są to osoby bardzo schludne i powściągliwe. Dla tej osoby świat jest nieprzyjaznym otoczeniem, a dom uważa za schron, fortecę za którego ścianami chcą się ukryć.

Na bok

Osoby trzymające nogi na bok, nie spieszą się. Jeśli wejdą w małżeństwo nie będą spieszyć się ze stworzeniem rodziny nim zdobędą wykształcenia i zrobią karierę, ponieważ wierzą, że wszystko ma swój czas. Są one bardzo ambitne, będą poruszać się do przodu, aby spełnić swe marzenia. Ich wygląd jest dla nich ważny, są jej świadomi i będą utrzymywać doskonałą formę. Przyjmują krytykę, nawet przyjazną i konstruktywną z zarzutami.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama