Reklama

Najlepsze fryzury na upalne dni

Mimo że większość z nas lubi lato i słońce, to upalne dni mogą być dla wielu ludzi katorgą. W lecie problemem mogą okazać się długie włosy, które nie tylko nam przeszkadzają, ale także powodują, że szybciej się pocimy. Oczywiście znacznie częściej dotyczy to kobiet niż mężczyzn. Dlatego w okresie wysokich temperatur warto postawić na wygodne fryzury, które sprawią, że nie będziemy nadmiernie się pocić. Podpowiadamy, jak czesać się latem.

Reklama

Kok na środku głowy

Kok na środku głowy to prosta i bardzo wygoda fryzura. Można powiedzieć, że wręcz idealna na okres wakacji. Wysmukla twarz, dodaje klasy i uroku jednocześnie. Jak go wykonać? Możemy zwinąć włosy w rulon, a następnie zakręcić w ślimaczka i umocować wsuwkami. Inna metoda rozpoczyna się wiązaniem kucyka. Następnie zwijamy włosy w rulon, robimy ślimaczka i delikatnie wpychamy w gumkę tak, by powstał kok.

Francuz

Fryzurą, która świetnie sprawdzi się latem, jest również francuz. Nie ciągnie włosów, jest wygodny i pięknie się prezentuje - szczególnie na długich włosach. Możemy zapleść go w dwóch wersjach: pierwsza - luźny warkocz w romantycznym stylu, druga - bardziej zbity, który nadaje się na przykład do pracy, w podróż lub do uprawiania sportów.

Koszyczek

Koszyczek to jedna z najpiękniejszych fryzur, ale nie każda kobieta potrafi upleść go samodzielnie. Ta fryzura wymaga wprawy, cierpliwości i zdolności manualnych. W lecie sprawdzi się na piątkę z plusem, gdyż podtrzymuje wszystkie włosy razem.

Lekki kucyk

W upały możemy uczesać również luźnego kucyka, który nie będzie osłabiał włosów. Najlepiej chwycić go gumką sprężynką.

Zetnij włosy

Krótkie włosy to idealne rozwiązanie na lato. Jest to jednak propozycja wyłącznie dla odważnych pań, które nie boją się metamorfoz w swoim wyglądzie. Zapewniamy, że decyzja ta przyniesie dobre efekty. Najlepiej sprawdzi się taka zwana "fryzura na chłopaka", czyli krótkie włosy lub lekki bob.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama