Reklama

Jak zrobić szampon z sody do włosów przetłuszczających się?

Twoje włosy są cienkie, pozbawione objętości i witalności. Co gorsza, często się przetłuszczają. Z zazdrością patrzysz na koleżanki, które mają piękne i bujne włosy. Mówisz sobie, że posiadanie takich włosów jest dla ciebie niemożliwe. Nic bardziej mylnego. Sprawdź ten domowy sposób.

Reklama

Cokolwiek robisz twoje włosy nie słuchają i sprawiają wrażenie wyblakłych. Wkładasz w ich pielęgnację wiele wysiłku, aby nabrały blasku i przyciągały wzrok. Czy wiesz, że możesz zagęścić włosy tylko jednym prostym składnikiem? Jest nim soda oczyszczona.

Soda może sprawić, że twoje włosy będą wyglądać na bardziej puszyste już od pierwszego użycia. Zamiast mycia włosów zwykłym szamponem, wypróbuj ten wszechstronny składnik. Popularne szampony pozostawiają po sobie ślady, sprawiając że nie wyglądają zdrowo.

Jak przygotować szampon z sody? Dodaj 3-4 łyżki sody oczyszczonej do 200ml wody. Zamieszaj i umyj mieszanką włosy. Soda rozpuszcza i zmywa wszelki brud i tłuszcz z włosów nadając im połysk i blask. Ponadto soda zachęca włosy do wzrostu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama