Reklama

Jak sprawić, aby włosy się nie przetłuszczały?

Obecnie istnieje wiele produktów do pielęgnacji włosów, ale kobiety szukają wszelkiego rodzaju alternatyw. Aspiryna jest używana nie tylko w medycynie, lecz także w celach kosmetycznych. Usuwa nadmiar sebum z włosów nadając im objętość, miękkość i blask. Jak wykorzystać aspirynę na przetłuszczające się włosy? Dowiesz się z poniższych punktów.

Reklama

Wielu kobietom udało się całkowicie pozbyć łupieżu przy użyciu aspiryny. Można powiedzieć, że aspiryna działa szybko i efektywnie. Jej działanie jest długotrwałe. Aspiryna nie nawilża włosów, zapobiega wydzielaniu nadmiaru sebum. Wpływa pozytywnie na ich wygląd, dając szybko zauważalne efekty.

Jak stosować aspirynę do pielęgnacji włosów? Jest prosta metoda jak to zrobić. Wystarczy zgnieść 2-3 tabletki aspiryny i wymieszać je z normalną ilością szamponu. Nałóż miksturę na włosy i wetrzyj ją od nasady aż po końce włosów.

Zostaw maseczkę na włosach na 2-3 minuty. Następnie spłucz. Powtórz zabieg po kilku dniach. Możesz go wykonać 2-3 razy w tygodniu. Musisz wiedzieć, że aspiryny nie należy stosować na suche, cienkie i zniszczone włosy. Kuracja jest tylko do włosów przetłuszczających się.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama