Reklama

Jak naprawić złą fryzurę?

Nie ma nic gorszego niż moment kiedy okazuje się, że fryzura którą masz na głowie nijak ma się do zdjęcia, które przyniosłaś do fryzjera. Zdarza się, że nowa fryzura kompletnie do nas nie pasuje. Jak uratować się w takiej sytuacji? Należy znaleźć sposób aby ukryć nietwarzową fryzurę dopóki włosy nam nie odrosną. Oto kilka sposobów, aby naprawić złe fryzury:

Powiedz:Tak lokom!

Gdy zastanawiasz się, jak ukryć złą fryzurę bez konieczności skracania włosów nie bój się j użyć lokówki. Loki dobrze wyglądają i sprawiają, że włosy wizualnie maja większą objętość.

Grzywka

Zaczesz ją na bok i spryskaj mocno lakierem. Jeśli, mimo to, nie trzyma się, zaczesz ją pod resztę włosów i przypnij fajną spinką. Gdy grzywka jest zbyt krótka, możesz zaczesać ją do tyłu, a na głowę założyć grubą, elegancką opaskę.

Fryzura emo

Fryzura emo jest dosyć charakterystyczna i eksperymentują z nią zazwyczaj młodzi ludzie. Szczególną rolę we fryzurach emo spełnia asymetria. Grzywka zazwyczaj zasłania połowę twarzy oraz jedno oko, włosy są obcięte warstwowo z postrzępionymi końcówkami. Jeśli wyglądasz źle w takiej fryzurze można obciąć włosy i wyrównać ich długość.

Przedłużanie włosów

Wszelkie okropne fryzury można uratować zabiegiem przedłużającym włosy.

Ale zanim to zrobisz sprawdź, która fryzura będzie najlepiej pasować do twojego kształtu twarzy i stylu życia.

Akcesoria do włosów

Od opasek przez chusty, aż po kapelusze istnieje mnóstwo sposobów, aby ukryć złą fryzurę. Możesz również upinać włosy wsuwkami i eksperymentować z włosami, z których cięcia nie jesteś szczególnie dumna.

Zwiąż swoje włosy

I na koniec, jeśli chcesz w łatwy sposób uwolnić się od katastrofy po prostu noś włosy związane w kucyk, warkocz lub kok dopóki nie odrosną. Istnieje wiele wspaniałych fryzur, które można znaleźć w internecie, nie bój się szukać i eksperymentować.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama