Reklama

Co zrobić, żeby włosy nie pozostawały na szczotce?

Wiadomo, że aby zawsze wyglądać olśniewająco, musimy codziennie uczesać nasze włosy. Biorąc pod uwagę, ile razy korzystamy ze szczotek do włosów, nie powinno dziwić, że od czasu do czasu zapychają się one wyczesanymi kołtunami. Czyszczenie ich jest zawsze nudną, a czasem nieprzyjemną robotą. Niedawno jeden pomysłowy vlogger odkrył i zademonstrował niebywale prosty, bardzo efektywny sposób, aby uprościć cały proces. Oto, co musisz zrobić.

Jak czesać włosy?

Weź chusteczkę używaną do suszarek do ubrań, rozłóż ją i umieść na powierzchni szczotki, pozwalając kołeczkom szczotki przebić się przez materiał. Metoda ta zadziała dużo lepiej, jeśli wykorzystamy używaną chusteczkę.

Uczesz włosy szczotką z chusteczką, tak, jak robisz to zazwyczaj.

Kiedy skończysz, po prostu zdejmij chusteczkę i wyrzuć ją do kosza.

Korzyści płynące ze stosowania tej sztuczki:

Chusteczka pozwala w prosty sposób zdjąć kołtuny ze szczotki. Po tym, jak na szczotce z czasem zbierze się warstwa włosów i kurzu, chusteczka może zostać bez problemu usunięta i wyrzucona, pozostawiając czyste wnętrze szczotki.

Jak sprawić, aby włosy były pachnące?

Jeśli zaś użyjesz chusteczek zapachowych, twoje włosy będą przepięknie pachnieć, nawet, jeśli ich nie umyłeś.

Ponieważ chusteczki do suszarek zaprojektowane są w taki sposób, aby neutralizować naelektryzowane pranie, mogą pełnić podobną funkcję wobec włosów - sprawiając, że będą gładsze, lepiej się układały i nie będą się elektryzować.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama