Reklama

8 rzeczy, które mogą powiedzieć twoje włosy

Krótkie, długie, kręcone czy proste. To jakie masz włosy, może zdradzić dużo na temat tego, jaką jesteś osobą. Patrząc się tylko na twoje włosy, ludzie mogą wyrobić sobie opinię na twój temat, chociaż wydaje się to nie sprawiedliwe (chociażby ze względu na to, że każdy może mieć czasami kiepską fryzurę). Oto 8 rzeczy, które twoje włosy mogą o tobie powiedzieć.

Reklama

Długie włosy

Mimo że mogą one być znakiem rozpoznawczym wielu stylowych pań, to według innych osób, ktoś, kto ma bardzo długie włosy jest osobą bojącą się zmian. Utrzymywanie przez wiele lat tej samej fryzury, nie jest cechą osoby lubiącej przygody.

Krótkie włosy

Jeśli dana osoba ma krótkie włosy, to uwaga innych od razu skupia się na jej twarzy i oczach. Niektórzy mężczyźni nie lubią kobiet z krótkimi włosami, jednak nie martw się, ponieważ takie dziewczyny są pewne siebie i robią wszystko po swojemu.

Kręcone włosy

Są dwa sposoby, w jaki ludzie oceniają kogoś, kto ma kręcone włosy. Z jednej strony, jeśli masz naturalnie kręcone włosy, to ludzie myślą, że jesteś szczęściarą, która czuje się dobrze z tym, jak wygląda. Z drugiej jednak strony, jeśli twoje loki nie są naturalne, to inni mogą pomyśleć, że nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu i trudno ci dogodzić.

Fryzura na boba

Fryzura na boba wyraża młodzieńczy wygląd. Osoba taka lubi dobrą zabawę i ma rozrywkowy charakter, jednak wszystko do pewnych granic.

Jaskrawe kolory włosów

Kolory takie jak jaskrawy czerwony czy niebieski przykuwają uwagę i oto właśnie chodziło, kiedy farbowałaś włosy. Na pewno jesteś niezależna i nie dostosowujesz się do nikogo!

Luźne upięcie włosów

Może to wyglądać, jakbyś szybko spięła włosy, aby nie przeszkadzały ci w domowych obowiązkach, jednak niektóre osoby tak chodzą na co dzień. Osoba w takiej fryzurze wydaje się być rozluźniona w każdej sytuacji. Nie ważne czy jest w domu z dziećmi, czy poza domem na imprezie. Może być to też uczesanie osoby, która za późno wstała!

Grzywka na bok

Jest to ulubiona fryzura wielu gwiazd takich jak Cameron Diaz czy Jessica Biel i oznacza osobę, która chce wyglądać młodo, a jednocześnie jest bardzo skupiona na swojej karierze.

Nieład na głowie

Taka fryzura może wyglądać bardzo dobrze, jednak sprawia ona wrażenie, jakbyś dopiero co wstała z łóżka. Taki wygląd sprawia, że wydajesz się rockandrollową osobą, która lubi się dobrą zabawę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama