Reklama

3 porady jak używać wsuwek

Ot, skromna wsuwka do włosów. Jest prawdopodobnie najczęściej używanym – i to w niewłaściwy sposób – przedmiotem do układania włosów. Popularność wsuwki jest uzasadniona, kosztuje niewiele i najczęściej udaje się jej poprawnie wykonać przeznaczone zadanie. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które muszą użyć milionów spinek aby umocować kaskady włosów bądź też znajdujesz je po przespanej nocy wszędzie dookoła ale nie we włosach, oznacza to, że źle ich używasz. Oto 3 sprytne sposoby, aby zapanować nad wsuwkowym chaosem.

Reklama

Użyj suchego szamponu lub lakieru do włosów pokrywając nimi wsuwki, a następnie upnij je we włosach. Zaschnięte na spinkach aerozole sprawią, że będą się one lepiej trzymały włosów.

Wsuń wsuwki pofałdowaną stroną ku dołowi. W ten sposób karbowana powierzchnia podniesie włosy, podczas gdy płaska utrzyma je w miejscu, co doda ci dodatkowego uroku.

Skrzyżuj je. To sposób szczególnie dobry dla osób mających gęste włosy. Zastosuj sposób pierwszy i drugi, a następnie nałóż jedną spinkę na drugą, co mocno zakotwiczy włosy w wybranej pozycji.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama