Reklama

Pomysły na prezent walentynkowy dla niego

Walentynki to okazja, by w romantyczny sposób wyznać miłość lub spędzić czas inaczej niż zwykle. Jeśli chcesz mile zaskoczyć partnera, warto pomyśleć o wyjątkowym prezencie. Ważne, by był dopasowany do potrzeb, charakteru czy zainteresowań twojego mężczyzny. Liczy się pomysł i oryginalność – im dłużej jesteście razem, tym lepiej wiesz, co sprawi mu radość. Dla wielu mężczyzn walentynki mogą być kiczowate, dlatego symboliczna kartka z serduszkiem powinna być jedynie dodatkiem. Poznaj najlepsze pomysły na prezent walentynkowy dla niego.

Prezent dla mężczyzny a jego zainteresowania

Idealny prezent to taki, który wiąże się z zainteresowaniami mężczyzny. Jeśli więc kocha uprawiać sport, podaruj mu ciekawą koszulkę do biegania, dres czy nowe akcesoria do jazdy na nartach. Miłośnicy muzyki ucieszą się z płyty ulubionego zespołu czy biletu na koncert. Większość mężczyzn uwielbia też elektroniczne gadżety czy akcesoria do komputera lub telefonu. Partner doceni też np. zestaw narzędzi z grawerem – poczuje się jak prawdziwy mężczyzna, który jest w stanie wszystko zrobić samodzielnie.

Oryginalny prezent walentynkowy dla niego

Oryginalnym prezentem będzie zorganizowanie romantycznej kolacji niespodzianki czy wspólne wyjście do kina lub teatru. Jeśli chcesz wprowadzić do związku odrobinę szaleństwa, zabierz ukochanego w podróż – np. do innego miasta, w góry lub nad morze. Może to być także sentymentalny spacer po wspólnych miejscach – np. gdzie się poznaliście, gdzie po raz pierwszy się pocałowaliście itp. Możesz też przygotować dla ukochanego zabawny quiz, by sprawdzić jego pamięć, a w nagrodę podarować mu prezent.

Romantyczny prezent walentynkowy dla niego

Wrażliwi partnerzy na pewno docenią romantyczny prezent, np. samodzielnie przygotowany album z waszymi wspólnymi zdjęciami czy gadżet ze zdjęciem. Dużą popularnością cieszą się kubki, poduszki czy etui na telefony z nadrukiem. Możesz też zamówić prawdzie puzzle z waszym zdjęciem lub fotoplakat z kolażem fotografii. Ciekawym pomysłem jest też koszulka lub bluza z zabawnym napisem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama