Reklama

Jak zrobić napój miłości?

Zagubieni w codziennym biegu, zmęczeni życiem, nie mamy ochoty na miłość. Na dzień dzisiejszy znamy medykamenty na każdą bolączkę i dolegliwość. Myśl o napoju miłości wsadzamy między bajki. Jednak w starodawnych opowieściach kryje się odrobina prawdy. Napój miłosny to specyfik, który możesz przygotować w domu, by znów przywrócić namiętność w twoim związku.

Rzeczy, których potrzebujesz

* 2 łyżeczki suszonych kwiatów jaśminu

* 1 łyżka suszonych płatków różyczki

* szczypta wanilii lub ¼ łyżeczki ekstraktu waniliowego

* 1-2 laski cynamonu

* 1 szklanka świeżej wody

* garnek

* sitko

Wlej szklankę wody do garnka. Dodaj dwie łyżeczki suszonych kwiatów jaśminu, 1 łyżkę płatków róż, przecięte laski wanilii lub ¼ łyżeczki ekstraktu z wanilii i ½ pałeczki cynamonowej. Powstałą mieszankę mieszaj i gotuj przez 3-5 minut.

Zdejmij z ognia i przecedź. Po wystygnięciu mieszanki, przelej ją do buteleczki. Podawaj z wodą mineralną w gorące dni, a w zimne zrób z niej gorący napój. Przechowuj do tygodnia czasu w szczelnie zamkniętym pojemniku lub buteleczce.

Namiętność sprawia, że świat się kręci, ale nawet w najlepszym związku czasem pojawia się rutyna. Jeśli czujesz, że „utknęłaś”, podniecający, zmysłowy zapach napoju z odrobiną cynamonu rozpali w was uczucie na nowo.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama