Reklama

Jak zrobić miłosny kubek?

Nie ma potrzeby wydawać dużo pieniędzy na bezużyteczne kwiaty albo czekoladki. No może nie bezużyteczne, ale krótkotrwałe. Kubek w którym twa ukochana osoba pije kawę, będzie o tobie myśleć widząc twój dowód miłości. Proste i zarazem genialne! Dowiedz się jak przygotować prezent dla ukochanego.

Rzeczy, których potrzebujesz

* biały ceramiczny kubek

* markery olejowe

Zaplanuj co chcesz napisać lub narysować na kubku. Napisz coś znaczącego lub zabawnego. Daj ponieść się fantazji, przypraw ukochaną osobę o rumieniec, używając tylko wam znanych słów kluczy lub zabawnych fraz.

Poćwicz pisanie na kartce papieru, rozplanuj układ wyrazów lub obrazka. Gdy już będziesz pewna w swych poczynaniach, chwyć kubek w jedną dłoń i napisz markerem swój list.

Gotowy kubkek ustaw na naczyniu żaroodpornym i wstaw do zimnego piekarnika. Nastaw piekarnik na 200st C i piecz kubki przez 30 minut.

Po tym czasie wyłącz piekarnik i uchyl drzwiczki piekarnika. Kubki muszą wystygnąć całkowicie nim wyjmiesz je z piekarnika (około 1godziny). Kiedy wyjmiesz je z piekarnika, zostaw je jeszcze do wyschnięcia na 3-4 godziny. Spersonalizowany prezent walentynkowy jest gotowy!

Uwaga!

* Aby uniknąć starcia się tekstu, unikaj pisania we wnętrzu i krawędzi kubka.

* Zawsze myj kubek ręcznie, nie wkładaj go do zmywarki.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama