Reklama

Jak spędzić walentynki? Sprawdzone pomysły

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. I choć to święto nie jest do końca serio traktowane, a przez niektórych wręcz nielubiane, wiele zakochanych par spędza go w wyjątkowy sposób. W końcu tylko jeden dzień w roku obchodzimy święto zakochanych. Specjalnie dla osób, które szukają pomysłu na wyjątkowe walentynki, przygotowaliśmy kilka sprawdzonych propozycji, które sprawią, że 14 lutego nie będzie zwyczajnym dniem.

Gotowanie we dwoje

Gotowanie poprawia humor i rozpala zmysły. Z kolei wspólne gotowanie zbliża i umacnia więzi. To świetny sposób na spędzenie walentynek! Zakochani powinni wybrać ulubioną potrawę i wspólnie ją ugotować. Można wybrać również danie, którego dotąd nie mieliśmy okazji spróbować. W końcu walentynki są tylko raz w roku.

Walentynki z inną parą

Kto powiedział, że dzień zakochanych powinien być świętowany we dwoje? Nikt, zatem, jeśli lubimy spędzać czas z innymi ludźmi, warto podwójne, a nawet potrójne walentynki. Będzie więcej funu i wspomnień!

Klasycznie

14 lutego możemy postawić również na klasykę, czyli wybrać się do kina, teatru lub do ulubionej restauracji. Takie rozwiązanie zawsze się sprawdza i jest bezpieczne. Pamiętajmy jednak, by wcześniej zrobić rezerwację w restauracji lub w kinie. W walentynki miejsca te mogą być szczególnie oblegane.

Wypad do spa lub na termy

Walentynki to również dobra okazja, by się zrelaksować. Warto zafundować sobie wizytę w spa lub na basenach termalnych.

To porządna dawka relaksu oraz rozrywki. Najlepiej wziąć dwa dni urlopu w pracy i wyjechać w góry. Wrócimy jak nowi.

Spełnianie małych marzeń

W walentynki możemy pokusić się również o wzajemne spełnianie małych marzeń. Zabawa jest bardzo prosta. Zakochani opowiadają sobie o swoich małych pragnieniach i marzeniach, które można szybko zrealizować, a później starają się je spełnić.

Postawmy na hobby

W walentynki warto zrobić również coś, co po prostu lubimy. Jeśli naszym hobby jest oglądanie filmów lub gry planszowe, a nie mamy planów na dzień zakochanych, postawmy na nasze ulubione czynności.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama