Reklama

Jak spędzić dzień zakochanych? Pomysły na walentynki

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę, już teraz pomyśl, jak spędzić dzień zakochanych. Znalezienie inspiracji na celebrowanie tego święta to wyzwanie. Wierzymy, że nasze pomysły na walentynki trafią w gusta twojej ukochanej lub ukochanego. Jesteśmy też pewni, że nasza szybka pożyczka będzie pomocna w sfinansowaniu atrakcji na 14 lutego.

Reklama

Oryginalne pomysły na walentynki - nie bój się ich

Miłość to nie kaktus. Miłość to róża wymagająca pielęgnacji. Monotonia sprawia, że każde uczucie usycha, dlatego żadna para nie powinna sobie na nią pozwalać. Walentynki to dobry moment, aby wykazać się kreatywnością. Dla kolekcjonerów dobrych wspomnień, przygotowaliśmy kilka sugestii.

Jeśli nie wiesz, jak spędzić dzień zakochanych, bo sen z powiek spędza ci perspektywa wydatków, mamy radę.

Skorzystaj z naszej szybkiej pożyczki na walentynki

Możesz pożyczyć nawet 3000 zł na okres 30 dni. Pożyczka online może być całkowicie darmowa - wystarczy, że spłacisz ją jedną ratą w określonym umową terminie. Sprawdź szczegóły naszej internetowej pożyczki i ciesz się pieniędzmi na wymarzone Walentynki i nie tylko.

Oryginalne pomysły na walentynki – 5 propozycji

1. Papugarnia

Jesteście jak papużki nierozłączki? No to postaw na element zaskoczenia i zabierz swoją drugą połówkę na rendez-vous z papugami. Takiej randki na pewno się nie spodziewa! Ponadto, czas spędzony pośród tych inteligentnych i pięknych ptaków pozwala poczuć się jak w ciepłych krajach.

2. Netflix i pizza

Pożyczka dla zakochanych może się przydać, gdy... łączą was seriale. Pieniądze na walentynki możecie wydać m.in. na smart TV, Netflixa i pyszną pizzę! Po tygodniu pracy walentynkowy piątek z filmowymi bohaterami w jakości Full HD 4K i hawajską na cienkim cieście klaruje się jako dobry pomysł.

3. Lekcje jazdy konnej

Ruch to zdrowie. Dlaczego w walentynkowy weekend nie spróbować nieznanej wcześniej aktywności? Lekcja jazdy konnej to niezwykła przygoda. Być może pierwsza lekcja zaowocuje miłością. Miłością do nowej dyscypliny sportowej i szlachetnych zwierząt. Konie mają swój wdzięk! Pamiętajcie tylko o odpowiednim stroju.

4. Aquapark

Skoro dzień zakochanych wypada w piątek, świętuj do niedzieli! Wyjazd do aquaparku na weekend to idealna propozycja dla par. Pluskać się w jacuzzi, wygrzewać w saunie czy wskakiwać do wody prosto ze zjeżdżalni lubi każdy! Spontaniczny wyjazd może trochę kosztować, ale bez obaw – nasza pożyczka dla zakochanych na pewno jest w stanie go sfinansować.

5. Skok na spadochronie dla dwojga

To zdecydowanie szalona propozycja, ale w końcu spotkaliśmy się tutaj, aby omówić oryginalne pomysły na walentynki. Inne nie wchodzą w grę. Zima chyba o nas zapomniała, więc jest duża szansa, że w walentynkowy weekend aerokluby przyjmą zakochanych z otwartymi rękoma! Koniecznie skaczcie z fotografem, aby uwiecznił ten wyjątkowy moment.

Jak spędzić dzień zakochanych – mamy pożyczkę i walentynkowy konkurs!

Oryginalne pomysły na walentynki mogą nadwyrężyć twój budżet? Szybka pożyczka dla zakochanych załatwi sprawę! Jak wspominaliśmy, Pierwsza PożyczkaPlus - pozyczkaplus.pl jest darmowa. Wystarczy, że spłacisz ją jedną ratą w ustalonym terminie. Jednorazowo możesz pożyczyć nawet 3000 zł na 30 dni.

Ale to nie wszystko! Teraz masz szansę nie tylko szybko i bezpiecznie pozyskać dodatkowe pieniądze, ale zgarnąć nagrodę w naszym konkursie! Weź szybką pożyczkę, odpowiedz na konkursowe pytanie: "Idealny film na walentynkowy wieczór to... i dlaczego?", zwróć pożyczone pieniądze w terminie i ciesz się wygraną! Ale… co właściwie jest nagrodą? Aż 60 podwójnych zaproszeń do kina Helios na wybrany seans! Konkurs trwa od 01.02 do 14.02.2020, weź udział i zaplanuj romantyczną randkę w kinie.

Nie ociągaj się z decyzją. W końcu walentynki same się nie zaplanują.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama