Reklama

Co kupić dziewczynie na walentynki?

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzi się 14 lutego, w dzień imienin świętego Walentego. Duża grupa osób uważa, że jest to święto komercyjne i deklaruje, że nie obchodzi walentynek. Jednak w okresie poprzedzającym święto zakochanych można odczuć ruch związany z jego obchodami. W sklepach, w telewizji, w internecie wszędzie pełno jest czerwonych serduszek oraz przytulających się par. A większość z tych, którzy mają swoją drugą połówkę, zastanawia się, co kupić ukochanej osobie, aby sprawić jej przyjemność i radość. Nawet tacy, którzy wcześniej deklarowali, że nie obchodzą tego święta.

Reklama

Dla kogo są walentynki?

Nie wszyscy, którzy kochają, chcą w ten szczególny dzień, jakim jest święto zakochanych, okazać miłość osobie, którą pokochali. Mężczyźni często bagatelizują to święto, argumentując, że zostało ono wykreowane przez media, jednak kobiety uwielbiają walentynkowe serduszka, walentynkowe kartki, walentynkowe randki…

Czasem dla własnego spokoju lepiej podporządkować się Dniu Zakochanych i sprawić prezent wybrance swojego serca.

Nie musi być to bardzo drogi upominek. Takie zakupy zostaw na inne okazje. W Dzień Zakochanych liczy się nawet mały upominek, malutka, ale płynąca z serca walentynka

Co kupić na walentynkowy prezent?

Ile już razy zastanawiałeś się, co kupić na walentynkowy prezent dla kobiety swojego serca? Jeśli po raz kolejny zachodzisz w głowę, co kupić dziewczynie na walentynki, przeczytaj poniższe informacje. Na pewno będą ci pomocne.

Czekoladki prezentem na walentynki

Czekoladki nie są może zbyt wyszukanym pomysłem na prezent walentynkowy, ale świetnie się na niego nadają. Tym bardziej, że w sklepach czy cukierniach, w okresie przed walentynkami, dostępne są słodycze w pięknych, czerwonych opakowaniach, których motywy przywodzą na myśl miłość i szczęście. Dostępne są również czekoladki w oryginalnych, limitowanych na święto zakochanych smakach. Czekoladki świetnie spiszą się również jako sympatyczny prezent dla koleżanek z pracy, jeśli chcesz w radosny sposób uczcić to święto w grupie osób, z którymi współpracujesz.

Jeśli zdecydujesz się na zakup czekoladek, pamiętaj, abyś nie kupował ich jeśli twoja dziewczyna jest na diecie. Wtedy najlepiej będzie, jeśli całkowicie z nich zrezygnujesz.

Czy kupować kwiaty na walentynki?

Bukiet kwiatów jest najpopularniejszym symbolem uczyć i sprawi przyjemność każdej kobiecie! Za pośrednictwem kwiatów można wiele powiedzieć, gdyż gatunek oraz kolor nie pozostają bez znaczenia. Czerwona róża, to oznaka gorącej miłości, margerytka jest wyrazem piękna, a storczyk oznacza pożądanie i zmysłowość.

Kwiaty możesz podarować osobiście, wręczając bukiet swojej dziewczynie, możesz wysłać je również poprzez pocztę kwiatową, albo położyć kwiaty przed domem swojej dziewczyny. Zamiast iść na łatwiznę warto się trochę postarać i zaskoczyć wybrankę piękną różą w każdym pokoju, a do każdej z nich dołączyć karteczkę z wyznaniem miłości.

Walentynkowe śniadanie do łóżka

Gdy mieszkacie razem, możesz swojej dziewczynie przygotować walentynkowe śniadanie. Nie musisz być kucharzem, żeby zaskoczyć swoją ukochaną. Wystarczą zwykłe tosty lub kanapki wykrojone na kształt serca, do tego ulubiona kawa lub sok i obowiązkowo kwiaty. Jeśli się postarasz i wszystko to zaserwujesz na tacy prosto do łóżka, zrobisz swojej dziewczynie niezapomnianą niespodziankę.

Co kupić na walentynki?

Coroczny problem z walentynkami? Zastanawiasz się, co kupić swojej dziewczynie z okazji święta zakochanych?

Zastanów się, czy tym razem nie postawić na biżuterię. Kobiety kochają błyskotki! Zawieszki w kształcie serduszka, pierścionki i bransoletki należą do klasyków, które zawsze się sprawdzają. Jeśli chcesz być oryginalny kup zegarek wysadzany kamieniami, piękny naszyjnik lub srebrny długopis lub puderniczkę. Często w sklepach z biżuterią można znaleźć limitowane wersje biżuterii walentynkowej.

Bielizna: Sprawdzony prezent na walentynki

Według większości panów najlepszym prezentem na walentynki jest zmysłowa bielizny. Tym bardziej, że jest to prezent, który z pewnością ucieszy obie strony. Seksowne komplety bielizny, zwiewne haleczki, wykonane z siateczki bodystocking lub coś tradycyjnego… Ekspedientki w sklepach z bielizną z pewnością pomogą każdemu.

Jako prezent na walentynki sprawdza się również inne, drobne upominki, jak np. książka, zestaw kosmetyków np. do domowego spa, karta podarunkowa, piękny szal, bluzka i wszystko inne, co wpadnie ci w oko. Ważne, abyś prezent z okazji święta zakochanych ładnie zapakował oraz z uśmiechem i wyznaniem miłości podarował swojej wybrance.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama