Reklama

Sprawdzone sposoby na piękne piersi

Każda kobieta marzy aby mieć piękne i jędrne piesi, niestety z wiekiem staje się to coraz bardziej niemożliwe. Piersi składają się głównie z tłuszczu oraz z pęcherzyków, które odpowiedzialne są za produkcję mleka. Ze względu na zmiany zachodzące w organizmie kobiety w trakcie ciąży, dużo ciężej jest zachować właściwy kształt piersi. Dla tych kobiet, które chcą, aby ich piersi zachowały idealny wygląd najlepsze są naturalne sposoby i triki, które pomogą w zachowaniu pożądanego wyglądu. Poniżej znajduje się kilka cennych rad.

Odpowiednio dobrany stanik

Jednym z podstawowych sposobów, aby utrzymać piękne piersi jest dobór odpowiedniego stanika. Dobry stanik pomoże nam wybrać osoba, wyspecjalizowana w doborze bielizny. Statystycznie około 85 procent kobiet nosi zły rozmiar biustonosza. Idealny stanik będzie jak druga skóra.

Ćwiczenia i masaż

Najlepszym sposobem na zachowanie odpowiedniego kształtu piersi są ćwiczenia. Najlepsze będą pompki, ćwiczenia z hantlami, ćwiczenia na ławie oraz zestaw ćwiczeń odpowiednich na wzmocnienie klatki piersiowej. Ćwiczenia można wykonywać nie tylko na siłowni ale również w zaciszu domowym.

Masaż piersi, który wykonujemy od 3 do 5 razy w tygodniu, pomoże pobudzić krążenie, a także stworzy zdrowy układ limfatyczny.

Rzucenie palenia

Palenie powoduje, że skóra traci elastyczność, więc kobiety palące narażone są na utratę jędrności i elastyczności skóry piersi. Palenie zwiększa również ryzyko zachorowania na raka piersi.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama