Reklama

Jak wydłużyć, pogrubić i podkręcić rzęsy? Prosty patent robi furorę!

Długie pięknie podkręcone rzęsy kuszą, przyciągają spojrzenia i dodają powabu każdej kobiecie. Uzyskanie pożądanego efektu wymaga dobrania adekwatnego kosmetyku i zastosowania odpowiedniej techniki. Cenne okazują się także patenty oparte na codziennej praktyce. Jeden z nich zaprezentowany został na Tik Toku i robi furorę w sieci. Jak go wykorzystać przy robieniu makijażu? Poniżej kilka podpowiedzi.


Makijaż oka wymaga wprawy

O ile przy wykonywaniu makijażu oka wiele kobiet rezygnuje z nakładania cieni, to już tuszowanie rzęs jest jego nieodzownym elementem. Efektowne wydłużone, pogrubione i podkręcone rzęsy pogłębiają spojrzenie i przyciągają wzrok płci przeciwnej. Do osiągnięcia pożądanego efektu - poza dobrze dobranym tuszem do rzęs - potrzebne są wprawne ręce i oczywiście zalotka. To właśnie dzięki niej rzęsy są pięknie podkręcone. Oczekiwany rezultat jest jednak krótkotrwały. 

Co zrobić, żeby rzęsy były dłużej podkręcone?

Co zrobić, żeby rzęsy były podkręcone dłużej i prezentowały się pięknie przez cały dzień? Zdaniem jednej z użytkowniczek Tik Toka zadanie jest bajecznie proste w wykonaniu. Przed wykonaniem makijażu trzeba się tylko zaopatrzyć w zalotkę (można ją zakupić w drogerii już za ok. 10 zł), dobrej jakości maskarę oraz odżywkę przeznaczoną do rzęs.

Podgrzej zalotkę i podkręć rzęsy


Zalotkę trzeba umieścić blisko zapalonej zapalniczki i lekko ją podgrzać. Gdy po wykonaniu testu na palcach zalotka nie parzy, trzeba ją przycisnąć do rzęs, aby nadać im piękny kształt i ładnie podkręcić. Następnie na rzęsy trzeba starannie nałożyć odżywkę do rzęs, a dopiero później tusz do rzęs. Efekt tego prostego zabiegu jest naprawdę imponujący - rzęsy prezentują się świetnie i są pięknie podkręcone!

Zobacz nowe artykuły w promocyjnych cenach na ding.pl


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama