Reklama

6 punktów na skórze, na których należy rozpylać perfumy

Zapach perfum to twoja wizytówka i ważnym jest to jak je stosować. Okazuje się, że nadgarstek to nie jedyny punkt na ciele, w którym powinno się rozpylać perfumy. Jeśli nauczysz się je używać mądrze i prawidłowo, twój zapach będzie długo unosił się w powietrzu. Poznaj 6 miejsc na ciele, w których powinno rozpylać się perfumy.

Włosy

Włosy znacznie dłużej zachowują zapach niż skóra. Lecz do rozpylania ich na włosy trzeba być bardzo ostrożnym, ponieważ alkohol zawarty w perfumach może je uszkodzić. Perfumy można rozpylić na szczotce bądź grzebieniu i przeczesać włosy.

Tylna strona kolana

To najlepszy obszar do stosowania perfum. Zwiększona ilość prądów powietrza, będzie uwalniać zapach perfum przez dłuższy czas.

Skóra za uszami

Ten punkt jest mniej popularny niż na nadgarstku. Skóra za uszami to świetne miejsce dla perfum, ponieważ żyły znajdują się blisko skóry. Stwarza to idealne warunki dla ogrzania i rozpylania perfum.

Pępek

W tym miejscu na skórze temperatura skóry jest nieco wyższa. Dzięki czemu zapach perfum uwalnia się dłużej i intensywniej niż w innych punktach na ciele.

Tył szyi

Zapach perfum pozostawiony w tym miejscu wydaje się doskonałym. Nie dość, że zapach pozostaje na skórze znacznie dłużej, ale również zapach perfum nie przeszkadza innym.

Wewnętrzna powierzchnia łokcia

Zapach perfum z tego miejsca staje się bardziej kuszący, niż na nadgarstku. Spróbuj rozpylić perfumy w tym miejscu, a wynik cię zadziwi.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama