Poznaj ukrytą funkcję w karcie Moja Biedronka. Nie wszyscy o niej wiedzą

Wiele osób robi zakupy spożywcze w popularnej sieci sklepów Biedronka. Stali klienci mają kartę Moja Biedronka, która pozwala na robienie tańszych zakupów i korzystanie z ofert specjalnych czy zbieranie punktów na kolejne zakupy. Co innego kryje w sobie karta Moja Biedronka? Dowiesz się z tego artykułu.

Dlaczego warto posiadać kartę lojalnością Moja Biedronka?

Karta Moja Biedronka to program lojalnościowy oferowany przez sieć sklepów Biedronka w Polsce. Jej głównym celem jest zapewnienie klientom korzyści i nagród za regularne zakupy w sklepach owej sieci.

Oto główne funkcje i korzyści z posiadania karty Moja Biedronka:

Reklama

  • Zbieranie punktów: Karta Moja Biedronka umożliwia zbieranie punktów za każde dokonane zakupy. Punkty te mogą być następnie wymieniane na nagrody w postaci zniżek lub produktów dostępnych w sklepach Biedronka.
  • Oferty specjalne: Posiadacze karty Moja Biedronka mają również dostęp do specjalnych ofert i promocji, które są dedykowane tylko dla nich. Mogą to być dodatkowe zniżki, promocyjne ceny na wybrane produkty lub inne korzyści.
  • Personalizowane kupony: W ramach programu lojalnościowego klienci otrzymują również personalizowane kupony i oferty, dostosowane do ich indywidualnych preferencji zakupowych. Te kupony mogą być wykorzystane podczas kolejnych zakupów, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej.

Polecamy: Zawód? Szpieg. CIA zakłada kanał na Telegramie, aby werbować Rosjan

Co kryje w sobie karta Moja Biedronka?

Klienci mają możliwość dzielenia się specjalnymi ofertami ze swoimi bliskimi. Mogą mieć jedną kartę, co jest bardzo opłacalne podczas codziennych zakupów. Karta jest powiązana z dedykowaną aplikacją mobilną, która umożliwia sprawdzenie stanu konta, przeglądanie aktualnych ofert, korzystanie z elektronicznych kuponów. To właśnie tam należy włączyć ukrytą funkcję karty Moja Biedronka. Postępuj krok po kroku:

  1. Wejdź na panel główny i wybierz przycisk w postaci trzech kropek. Zlokalizowany jest w prawym górnym rogu.
  2. Potem wybierz zakładkę "profil" i poszukaj okna z napisem "Wspólne konto Moja Biedronka".
  3. Wyskoczy komunikat z przyciskiem "zaproś". Będziesz mieć możliwość zaproszenia dwóch osób, wystarczy, że wpiszesz ich numer telefonu.

Zobacz:

Sąsiedzki spór o gołębie. Sąsiad dokarmia, a na moim balkonie brudno

Unikaj tych błędów podczas prania ręczników. Będą miękkie i pachnące

INTERIA.PL
Powiązane porady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama