Reklama

Naturalne sposoby na ból zębów

Ból zębów, podobnie jak ból uszu to nie przelewki, nawet niewielka dolegliwość może przysporzyć ci cierpienia. Następnym razem, gdy ty lub ktoś z twojej rodziny będziecie zmagać się z tym problemem, spróbuj któregoś z naturalnych sposobów.

Z pomocą przyjdą ci goździki w całości, mielone lub w postaci olejku. Prawdopodobnie słyszałaś o kilku domowych sposobach na walkę z bólem, ale do tej pory uważałaś, że to bzdury. Jeśli jednak przytrafi ci się nagły problem z bólem zębów, wypróbuj tę metodę. Nie pożałujesz.

Metoda z olejkiem goździkowym:

Zmieszaj 3-4 krople olejku z połową łyżeczki oliwy z oliwek. Nasącz kulki bawełniane uzyskaną mieszaniną. Umieść kulkę w ustach w miejscu bólu lub opuchlizny. Kiedy poczujesz, że ból ustępuje, wyjmij bawełnę z ust. Nie stosuj tej metody przez noc, ponieważ zasypiając z watą w ustach, ryzykujesz zakrztuszenie się nią.

Metoda z mielonymi goździkami:

Umieść szczyptę mielonych goździków bezpośrednio na obolałe lub opuchnięte miejsce i pozostaw tam dopóki nie poczujesz, że ból ustępuje. Następnie wypluj. Ta goździkowa kuracja złagodzi ból zębów lub dziąseł, ale nie wyleczy twojej dolegliwości.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama