Reklama

Użyj prostego narzędzia, aby otwierać plastikowe opakowania

W ciągu dnia może wydarzyć się wiele małych, ale niezwykle irytujących rzeczy; sąsiad za głośno słucha muzyki, kolejna skarpetka zaginęła w praniu, utknęłaś w korku... Jednej rzeczy możesz jednak uniknąć. Pączki, ciasta i różnego rodzaju wypieki oraz inne rzeczy często sprzedawane są w charakterystycznych plastikowych opakowaniach, które przy próbie otworzenia często wydają się wręcz pancerne.

Tak więc, nie dość, że zirytujesz się, że nie możesz otworzyć opakowania, to jeszcze zniszczysz sobie paznokcie. Na szczęście istnieje jedna łatwa metoda, która nie wymaga używania ani paznokci, ani zębów. Jedyne, co jest potrzebne, to obrotowy ręczny otwieracz do konserw.

Co możesz zrobić? Odetnij jeden róg opakowania z klapką i obróć uchwyt, tak jakbyś rzeczywiście otwierała puszkę. Kontynuuj na kolejnej stronie, zatrzymując się na każdym rogu.

To prawie magia! Opakowanie powinno się otworzyć, ale jeśli nadal jest sklejone, ostrożnie wsuń nóż kuchenny między dwie warstwy. Spałaszuj skarb ukryty w tej plastikowej skrzyni i szybko zapomnij o całej sprawie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama