Reklama

Triki, które pomogą ci zapanować nad twoim otoczeniem

Jeżeli ciężko jest ci zapanować nad twoim otoczeniem, a w twoich pomieszczeniach wciąż panuje bałagan, to mamy dla ciebie kilka propozycji, które pomogą nad nim zapanować. Uporządkowane otoczenie pomoże ci zrelaksować się, a utrzymanie porządku stanie się dziecinnie proste, nawet w małych mieszkaniach. Koniecznie wypróbuj nasze propozycje.

Reklama

Pudełka po butach Stare pudełka po butach nie muszą iść do śmieci. Możesz wykorzystać je w prosty i przydatny sposób. Zrób z nich pojemniki na ubrania. Poskładaj koszulki w jednakową kostkę i umieść w pudełku. Następnie włóż całość do szuflady i gotowe. Dzięki temu będziesz mieć łatwy dostęp do wszystkich ubrań, a co równie ważne zachowasz porządek bez większego wysiłku. Obręcze z zasłony prysznicowej Jeżeli twoja stara zasłonka prysznicowa nie nadaje się już do użytku, możesz ponownie wykorzystać chociaż obręcze na których została zawieszona. Odepnij je od zasłonki i przypnij do zwykłego wieszaka na ubrania. Taki wieszak możesz wykorzystać do powieszenia szalików, pasków, apaszek czy krawatów.

Stojak na torebki Jeżeli masz sporą kolekcję kopertówek i nie wiesz, jak możesz je przechowywać, aby nie uległy uszkodzeniu, użyj stojaka na pokrywki do garnków. Możesz pomalować go farbą w sprayu, a kiedy wyschnie ułóż na nim swoją kolekcję. Gotowy stojak umieść w szafce. Półka na buty Twoje buty leżą bez ładu w szafie? Odnalezienie buta do pary zajmuje ci wiele czasu? Możesz temu szybko zaradzić. Wystarczy do tego kilka małych karniszy do wieszania zazdrostek. Zamocuj po dwa na każdy poziom półki. Jeden wyżej, drugi niżej i gotowe. Teraz pozostaje jedynie ułożyć wszystkie buty i gotowe. Już nigdy nie będziesz mieć problemu z górą nieuporządkowanych butów.

Organizer na bieliznę Twoja bielizna może być przechowywana w ładzie i porządku. Użyj do tego zwykłego organizera z przegródkami. Mniejsze przegrody przydadzą się do mniejszych rzeczy, większe do staników. Dzięki temu twoja szuflada będzie zorganizowana, nigdy nie będziesz mieć problemu z odnalezieniem szukanej bielizny. Wieszaki na torebki Przechowywanie torebek nie jest łatwą sprawą. Jeżeli zrobisz to w nieodpowiedni sposób, mogą zaginać się i ulegać uszkodzeniom. Warto więc zastanowić się, jak sprytnie przechować twoje torebki. Użyj do tego zwykłych haczyków na zasłony prysznicowe. Powieś je w szafie i zawieś na nich wszystkie torebki. Dzięki temu będą bezpiecznie przechowywane.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama