Reklama

Niestandardowe wykorzystanie chusteczek dla dzieci

Kto z nas nie lubi wielozadaniowych produktów. Dzięki nim można jednocześnie zaoszczędzić sporo pieniędzy, jak również znaleźć rozwiązania w trudnych sytuacjach. Jednym z takich wielozadaniowych produktów, jest paczka nawilżanych chusteczek dla dzieci. Przyda się zarówno do sprzątania, jako produkt pomagający dbać o urodę jak i w codziennym życiu.  Poznaj wszystkie nietypowe sposoby na wykorzystanie nawilżanych chusteczek dla dzieci, a już nigdy nie opuścisz bez nich domu.

Reklama

Zabierz je na plażę

W torbie na plaże nie może zabraknąć paczki dziecięcych chusteczek. Przydadzą się do starcia nadmiaru kremu do opalania, pozbycia się piasku ze stóp i reszty ciała, czy przetarcia skóry po kąpieli w słonej wodzie. Tak naprawdę przydadzą się do wszystkiego.

Użyj ich w podróży

W trakcie podróży twoje ręce mają kontakt z wieloma przedmiotami użytku publicznego. Dotykając ich, przenosisz bakterie i zarazki wprost na swoją skórę. Jednak wiadomo, że w trakcie podróży ciężko jest znaleźć miejsce aby umyć ręce. Z pomocą przyjdą chusteczki nawilżane. Myj nimi  ręce po wizycie w sklepie czy na stacji benzynowej, a nawet w pociągu. Usuną nie tylko bród ale i bakterie, pozostawiając skórę czystą.

Weź je na siłownię

Siłownia to prawdziwy raj dla zarazków. Ćwicząc pocimy się, stwarzając im idealne warunki do życia i zwiększania swojej populacji. Dlatego po każdym ćwiczeniu, należy dokładnie wyczyścić używany sprzęt. Najlepiej zrobić to za pomocą chusteczek nawilżanych. Szybko i w łatwy sposób pozbędziesz się problemu. Także mata do jogi wymaga odświeżania. Możesz zrobić to w ten sam sposób, co w przypadku reszty sprzętu.  Jeżeli nie masz możliwości wzięcia prysznica po ćwiczeniach, to również możesz wykorzystać chusteczki, do szybkiego odświeżenia.

Weź je na wakacje

Na wakacjach bez chusteczek nawilżanych  również nie będzie łatwo sobie poradzić. Przydadzą się nie tylko pod namiotem, do zachowania higieny czy wstępnego oczyszczania brudnych naczyń. Na wakacjach w hotelu również znajdą wiele zastosowań. Możesz dzięki nim umyć ręce przed posiłkiem na plaży, bez wracania do hotelowego pokoju.

Weź je do samochodu

W samochodzie chusteczki przydadzą się nie tylko do mycia rąk, ale również do posprzątania. Możesz wymyć nimi tapicerkę, a także wszystkie trudno dostępne elementy (otwory na kubki, wylot wentylacji czy  popielniczkę samochodową). Możesz również posprzątać pokruszone drobinki lub rozlane płyny. Kiedy ptak zostawi ci niespodziankę na świeżo umytym samochodzie, chusteczki dziecięce również okażą się niezastąpione.

Odśwież się latem

Na letnie upały nie ma nic lepszego niż uczucie chłodu na skórze. Weź paczkę chusteczek i umieść ją w lodówce. Kiedy poczujesz się nieświeżo lub po prostu będziesz potrzebować ochłody, możesz sięgnąć po schłodzoną chusteczkę i przetrzeć nią ciało. Dzięki temu, nie tylko poczujesz się świeżo, ale i zyskasz uczucie ochłody w upalny dzień. Dużą ulgę w upały daje schłodzenie stóp i dłoni. Na przykład za pomocą zimnych chusteczek.

Wyczyść  buty, koła od roweru lub walizki

Jeżeli masz brudne buty, jednak nie masz możliwości aby je umyć w tradycyjny sposób, wykorzystaj chusteczki nawilżane. Dzięki nim buty zalśnią czystością. Możesz nimi również wytrzeć kółka od walizki lub zabrudzone koła od roweru. Dzięki temu trikowi szybko pozbędziesz się problemu, podłoga pozostanie czysta, a ty możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama