Reklama

Jak wyczyścić białe trampki za pomocą pasty do zębów?

Białe trampki to buty uniwersalne, które nadają się do każdej stylizacji. Ich popularność nie słabnie i często wybierane są zarówno przez panie jak i panów. Choć bez wątpienia białe trampki mają wiele zalet, to mają również jedną wadę. Bardzo szybko się brudzą i z czasem kolor szarzeje lub żółknie. Na szczęście nie trzeba naszych ulubionych butów spisywać na straty, bo pasta do zębów pomoże przywrócić im dawny blask. Jak wyczyścić białe trampki za pomocą pasty do zębów? Przekonajmy się.

Jak czyścić białe trampki?

Jeśli jesteśmy już rozczarowani wyglądem naszych białych trampek, to można w łatwy sposób je odnowić i odświeżyć. Patent z pastą do zębów świetnie nadaj się nie tylko do usunięcia zabrudzeń z kurzu, błota czy innych, ale także pomoże przywrócić im śnieżną biel. Jak wyczyścić białe trampki? Najpierw trzeba wyciągnąć z nich sznurówki (które można wyprać normalnie w pralce), a także dokładnie namoczyć buty. Warto zaopatrzyć się w dwa ważne składniki:

  • pastę do zębów,
  • szczoteczkę.

Ważne: Pasta do zębów powinna być biała, a nie barwiona

Reklama

Co dalej?

Mamy już namoczone buty, więc możemy je czyścić za pomocą odrobiny pasty i szczoteczki. Wystarczy okrężnymi ruchami wcierać środek w materiałowe warstwy buta, a następnie całe trampki namoczyć i dokładnie je wypłukać. Teraz nie pozostaje nic innego, jak wysuszyć nasze białe trampki.

Wybielisz gumę

Nie tylko materiał białych trampek wymaga czasem odświeżenia, ale także guma przy podeszwie i na czubku buta. Jeśli już odbiega od kanonu ideału, to patent z pastą do zębów z łatwością pomoże je wyczyścić.

Polecamy także:

Jak dobrać rajstopy do okazji - stylowy poradnik

Jak czyścić buty zamszowe? Tego sposobu na pewno nie znałeś!

INTERIA.PL
Powiązane porady

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama