Reklama

Jak usunąć zmechacenia ze swetra za pomocą wałka do włosów?

Sweter po częstym praniu i użytkowaniu, szybko mechaci się i tworzą się na nim "kłaczki". Do usuwania zmechaceń istnieje wiele rozwiązań. Są specjalne maszynki, a inni używają zwykłej maszynki do golenia. Ciekawym rozwiązaniem jest używanie wałków do włosów na rzepy. Są tanie i bardzo efektywne. Z artykułu dowiedz się jak wykorzystać wałki w usuwaniu kłaczków ze swetra.

Reklama

Nic gorszego nie może doprowadzić do szału jak zmechacony sweter. Chcąc wyglądać schludnie i nienagannie, należy zająć się nimi jak najprędzej. Aby sweter otrzymał nowy wygląd potrzebujesz tylko wałka do włosów z rzepem. To wszystko, aby sweter otrzymał drugie życie.

Sweter rozłóż na płaskiej powierzchni, chwyć wałek i przyłóż do materiału. Roluj sweter wałkiem do włosów, jednocześnie naciągając materiał. Roluj wałkiem w górę i w dół. Przesuwaj rolką po całym swetrze, aż usuniesz wszystkie uciążliwe kłaczki.

Sposób jest szybki i prosty. Lepiej zbiera kłaczki niż maszynka do golenia. Wałki możesz używać przez cały czas. Wystarczy, że zbierzesz wyczesane kłaczki z wałka i już jest gotowy do pracy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama