Reklama

Jak usunąć plamy z kleju super glue?

Klej super glue jest świetny, lecz nie wtedy kiedy przypadkowo ląduje tam, gdzie nie trzeba. Na szczęście jest prosty sposób, dzięki któremu usuniesz klej. Nie będziesz zmuszony do wyrzucenia przedmiotu poplamionego klejem.

Reklama

Wszystko co potrzebujesz to zmywacz do paznokci i pałeczkę kosmetyczną. Usunięcie kleju za pomocą zmywacza do paznokci jest bardzo proste. Po prostu zamocz pałeczkę w zmywaczu do paznokci i przemyj miejsce, w którym rozlał się klej.

Pamiętaj, że nie wolno pocierać kleju, gdyż klej rozleje się na większą powierzchnię i będzie trudniejszy w usunięciu. Gdy już zmyjesz klej, osusz miejsce ręcznikiem papierowym. Po osuszeniu, przemyj miejsce po kleju, wodą z mydłem.

Ten sposób jest bezpieczny, nie ważne z jakiej powierzchni go używamy. Po rozlaniu kleju najlepiej jest zrobić to od razu, niż po czasie, w którym klej zdąży przyschnąć. Nigdy nie próbuj zdrapywać lub zeskrobywać kleju. Narażasz powierzchnię na zadrapania i zniszczenie przedmiotu. Metoda ta działa świetnie na większości powierzchni.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama