Reklama

Jak szybko wyczyścić abażur w lampce nocnej?

Abażur twojej nocnej lampki zbiera kurz i brud dokładnie w ten sam sposób jak pozostałe przedmioty w sypialni. Jest go jednak znacznie trudniej wyczyścić. Szczególnie w przypadku jasnych materiałów. Mamy jednak da ciebie prosty sposób, aby odświeżyć twój abażur, nie narażając go na uszkodzenia i plamy.

Wszystko czego potrzebujesz w tym celu, to zwykła rolka do usuwania sierści z ubrań. Jej powierzchni pokryta klejem z łatwością usunie wszystko, co osiądzie na abażurze.

A teraz do dzieła. Zdejmij abażur z lampki, połóż stabilnie na stole i przecieraj rolką kawałek po kawałku. Kurz i brud pozostaną na rolce, a materiał będzie jak nowy. Kiedy skończysz, możesz dodatkowo przetrzeć go wilgotną szmatką. W ten sposób dodatkowo oczyścisz materiał, bez obawy, że powstaną nieestetyczne plamy.

Kiedy skończysz pozostaw abażur do całkowitego wyschnięcia, a następnie załóż na lampkę i gotowe. Całość zajmuje jedynie kilka chwil, a efekty przerosną twoje oczekiwania. W ten prosty sposób możesz wyczyścić również poszewki poduszek ozdobnych, których nie należy prać, czy obicia krzeseł.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama