Jak praktycznie wykorzystać rolkę do czyszczenia ubrań?

Przy jej użyciu nie tylko wyczyścisz ubrania z kurzu. Okazuje się, że popularna rolka do czyszczenia odzieży może pomóc nam w wielu awaryjnych sytuacjach. Zbierze rozbite szkło, wyczyści wnętrze torebki, a także szybko usunie brud z mebli wypoczynkowych. To tylko niektóre z nietypowych i bardzo praktycznych zastosowań rolki do ubrań, a ma ich naprawdę sporo. To niewielkie narzędzie naprawdę ułatwi ci życie!

Posprzątasz nią zbite szkło

Rozbiłeś szklankę lub wazon? Jeśli nie masz narzędzi, by posprzątać najmniejsze kawałki szkła, zrób to przy pomocy rolki do czyszczenia ubrań. Zdziwi cię skuteczność tej metody!

Zbierze brud z mebli wypoczynkowych i tapicerki w samochodzie

Spodziewasz się gości i chcesz szybko odświeżyć kanapę lub fotele? Wystarczy, że przeczyścisz je dokładnie rolką. Zajmie ci to dosłownie pięć minut. Za pomocą rolki usuniesz również kurz z tapicerki samochodowej i drobne śmieci z dywanu.

Usunie kurz i brud z pluszaków

Rolkę do ubrań możemy wykorzystać również do czyszczenia pluszaków. Dokładnie usunie z nich kurz i brud, a nasze pociechy będą mogły bez obaw bawić się swoimi ulubieńcami.

Szybko zbierze małe śmieci

Okruchy z jedzenia i małe śmieci przeszkadzają ci w pracy przy biurku? W tej sytuacji również wykorzystaj rolkę do czyszczenia odzieży. Wystarczy, że lekko przesuniesz jej klejącą powierzchnią po biurku, a większość śmieci zaraz się do niej przyklei. To kolejny powód, dla którego warto mieć ten niewielki przedmiot w domu.

Wyczyści abażur od lampy

Przejedź kilka razy rolką po abażurze od lampy. W mig pozbędziesz się kurzu i brudu, a abażur będzie wyglądał, jak nowy.

Wyczyści wnętrze torebki

Chcesz szybko posprzątać torebkę w środku, a nie wiesz, jak się za to zabrać? Użyj rolki do czyszczenia ubrań. Zbierze brud i kurz zarówno z dużych, jak i z małych torebek. Pokochasz tę metodę!

Usunie brud ze ścian

Przy pomocy rolki do czyszczenia ubrań łatwo pozbędziemy się również grubej warstwy kurzu i brudu ze ścian. Wystarczy kilka razy przejechać nią po powierzchni ściany.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama