Reklama

Jak powiesić sweter na wieszaku?

Zima powoli odchodzi i niecierpliwie oczekujemy wiosny. Z nadejściem wiosny odkładamy wszystkie ciepłe rzeczy do szafy. Zamiast zapychać szafę złożonymi swetrami, lepiej jest go powiesić. Taki sposób zapewnia przejrzystość i lepszą organizację przechowywania ubrań. Jak zorganizować swoją szafę wieszając sweter na wieszaku? Pokażę ci prosty i łatwy sposób na powieszenie swetra.

Zacznij od położenia swetra na prostej i gładkiej powierzchni. Wygładź wszystkie nierówności i złóż sweter na pół w pionie, tak aby rękawy stykały się ze sobą. Teraz połóż wieszak, żeby hak wieszaka znajdował się pomiędzy rękawem a korpusem swetra.

Teraz przełóż korpus swetra przez jedno z ramion i wsuń je pod dolną część wieszaka. Tę samą czynność wykonaj z rękawami swetra. To wszystko, twój sweter teraz możesz powiesić w szafie bez obawy, że się zniszczy lub pogniecie.

Mam nadzieję, że ta wskazówka jest dla ciebie pomocna. Wieszając sweter w ten sposób unikniemy wyciągania się ramion swetra, niż wieszając go luźno na wieszaku. Co rujnuje cały jego kształt.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama