Reklama

Jak naturalnym sposobem wyczyścić przypalone garnki?

Każda gospodyni wie, jak trudno jest doczyścić naczynia kuchenne. Oczywiście istnieje wiele detergentów, które na ogół są drogie. Ponadto, wiele z nich obawia się nadmiaru składników chemicznych w składzie produktu. Chcesz uniknąć stosowania chemicznych środków do czyszczenia? Mamy dla ciebie uniwersalną pastę czyszczącą, którą możesz zrobić z łatwo dostępnych środków.

Reklama

Do przygotowania tej czyszczącej pasty potrzebować będziesz: 1/4 szklanki sody oczyszczonej oraz 1/4 szklanki wody utlenionej. Wymieszaj te składniki razem. Uzyskaną pastę nałóż na naczynia i pozostaw na 5 minut.

Następnie zmyj pastę za pomocą miękkiej gąbki. Będziesz zaskoczony spektakularnym rezultatem. Ten uniwersalny środek czyszczący działa natychmiast.Pasta idealnie nadaje się do czyszczenia naczyń kuchennych.

Mogą to być zarówno emaliowane garnki jak i naczynia ze stali nierdzewnej, a także piekarnik, kuchenka, szafki kuchenne oraz klamki.

Należy pamiętać, aby pastę nie przechowywać na przyszłość. Ponieważ nadtlenek wodoru szybko się rozkłada i traci swoje właściwości.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama