Reklama

6 rzeczy, których nigdy nie należy suszyć w suszarce

Wiedza to potęga, więc dowiedz się, czego nie można wkładać do suszarki. Dzięki temu nigdy nie zniszczysz swoich ulubionych ubrań.

Reklama

Kostiumy kąpielowe

Wszystko stworzone z elastanu zacznie się załamać i straci elastyczność w wyniku wysokiej temperatury.

Biustonosze

One są zbyt delikatne - ciepło spowoduje, że stracą swój kształt.

Gumowe maty do kąpieli


Guma, który zapewnia dodatkową przyczepność w łazience, w rzeczywistości może rozpaść się w suszarce ... i potencjalnie spowodować pożar.

Rajstopy

Nawet jeśli umieścisz je w suszarce tylko na pięć minut, ryzyko splątania i podarcia będzie ogromne. Powieś je do wyschnięcia obok kaloryfera. (Są tak delikatne, że wyschną niezwykle szybko.)

Wszystko co się błyszczy

Masz bluzkę z kryształkami wokół dekoltu? Nie wkładaj jej do suszarki, jeśli nie chcesz, żeby kryształki się roztopiły.

Kożuchy

To kuszące, ale kożuchy będą się kurczyć w styczności z wysoką temperaturą. Trzymaj je w słonecznym miejscu i poczekaj aż same wyschną.

Co możesz suszyć w suszarce:

1. Spodnie od dresu i legginsy sportowe. Może nie rób tego za każdym razem, ale jeśli jesteś w pośpiechu, to o ile ustawisz suszarkę na niską temperaturę, twoim sportowym ubraniom nic się nie stanie.

2. Tenisówki. Jeśli nie ustawisz suszarki na wysoką temperaturę, nie masz się o co martwić. Jeżeli zależy ci na szybszym suszeniu, włóż do suszarki kilka ręczników.

3. Sukienki i koszule. Niska temperatura suszenia i wszystko będzie dobrze.

4. Poduszki z pierza. Bez suszarki musiałabyś czekać około czterech do sześciu godzin, ale jeśli nie masz tyle czasu, możesz ustawić suszarkę na niską temperaturę i wrzucić do niej te poduchy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama