Reklama

13 nietypowych zastosowań szczoteczki do mycia zębów

Mycie zębów często jest nużące i zajmuje trochę czasu. Jednak, ten mały przyrząd do mycia zębów, jakim jest szczoteczka można użyć także do innych celów. Podane poniżej sposoby użycia szczotki zaoszczędzą twój czas, pieniądze i niejednokrotnie cię zaskoczą. Sprawdź je, a nie będziesz żałować.

Reklama

Reguluje brwi

Czasami wstajesz z łózka i widzisz, ze twoje brwi wyglądają jak drzewo, które miało bliskie spotkanie z tornadem. Nie trać pieniędzy na wymyślne urządzenia do regulacji brwi, zamiast tego użyj szczoteczki do zębów. Możesz uczesać te małe, nieposłuszne włoski szczoteczką do zębów, co zmusi je do posłuszeństwa.

Pozbądź się ciemnych wyprysków

Weź trochę sody oczyszczonej, odrobinę soku z cytryny i nanieś na szczoteczkę. Taka terapia przyczyni się do usunięcia wyprysków.

Oswój niesforne włosy na głowie

Czy ty też narzekasz z powodu trudnych do ułożenia włosów? Nanieś lakier do włosów na szczoteczkę i zacznij się tym czesać, a problem zniknie.

Usuń zbędny tusz do rzęs

Nie musisz już cierpieć na zbite ze sobą rzęsy. Rozczesywanie rzęs jest dużo łatwiejsze, używając do tego szczoteczki.

Popękane usta

Narzekasz czasami na suche, popękane usta? Przeszkadza ci to w codziennym funkcjonowaniu? W usunięciu martwego naskórka pomoże ci szczoteczka do zębów. Nałóż na nią błyszczyk i delikatnie wcieraj w usta a zauważysz różnicę.

Pożegnaj brudne paznokcie

Często pod paznokciami znaleźć można ciężki do usunięcia bród. Nie musisz już szukać wyszukanych sposób na pozbycie się tych osadów. Wystarczy zastosować szczoteczkę do zębów a bród usunie się w łatwy sposób.

Pomoc w farbowaniu włosów

Która z nas nie kocha pięknie wyglądających, pofarbowanych włosów? Mimo wspaniałego efektu, sam proces farbowania może być frustrujący. Nie martw się, szczoteczka do zębów pomoże nanieść farbę nawet w najtrudniej dostępne miejsca!

Układanie włosów

Każda z nas uwielbia mieć dokładnie wyczesane włosy. Pomoże ci w tym używanie szczoteczki do zębów, która doskonale radzi sobie z czesaniem.

Usuń gumę do żucia z ulubionych ubrań

Każda z nas wie jak trudne jest usuniecie gumy, która przykleiła się do ubrania. W usunięciu jej niezastąpiona jest szczoteczka do zębów.

Okruchy pod klawiaturą

Jeśli cały dzień pracujesz na komputerze, możliwe jest, że między przyciskami pojawią się resztki jedzenia. Bez problemu pozbędziesz się ich używając do tego szczoteczki.

Czyszczenie biżuterii

Biżuteria jest cudowna, ale nie lada problemem jest dokładne wyczyszczenie jej. Szczoteczka do zębów nadaje się do tego procesu idealnie, dzięki swojemu sztywnemu owłosieniu, które jest w stanie wejść w każdy zakamarek.

Niesforne kosmyki włosów

Wiele z nas ma problem z niesfornymi włosami, które wyglądają identycznie, jak te w kolbie kukurydzy. Możesz sprawić, że będą mniej widoczne używając do tego celu szczoteczkę do zębów.

Przygotuj puszkę do otwarcia

Otwieranie puszki może być problemem i przyczynić się do złamania paznokcia. Nie przejmuj się tym problemem więcej i zamiast narażać paznokcie, pomóż sobie w otwarciu puszki podważając ją szczoteczką do zębów.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama