Reklama

Jak ochronić stopy przed zmarznięciem?

Lubisz zimowe piesze wędrówki? A może po prostu jesteś zmarzluchem i szybko marzniesz w stopy? Mamy dla ciebie proste rozwiązanie, dzięki któremu już nigdy nie będziesz mieć zimnych stóp. Oto jak ustrzec się przed zimnem.

Niskie temperatury zimą w naszej szerokości geograficznej to nic nowego. Stopy są jedną z tych części ciała, które najszybciej tracą ciepło. Aby temu zapobiec w sklepie obuwniczym z pewnością znajdziemy odpowiednie dla nas wkładki do butów. Niestety przeważnie są one nieskuteczne.

Ten prosty sposób wymaga od ciebie posiadania jednej rzeczy. Mianowicie jest nią osłona termiczna, którą zakłada się na szybę samochodu. Mata ta odbija światło słoneczne, zabezpieczając wnętrze samochodu przed nadmiernym nagrzaniem.

Jak przygotować wkładki do butów? Zacznij od wyjęcia oryginalnych wkładek z butów, które posłużą za szablon. Rozłóż osłonę termiczną i przyłóż do niej wkładki. Odrysuj flamastrem ich kształt, a następnie wytnij nożyczkami. Wycięte wkładki wsuń do butów pod oryginalne wkładki. Gotowe, teraz mróz i śnieg nie będą ci straszne.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama