Reklama

Jaki kupić prezent na wieczór panieński?

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja – symboliczne pożegnanie stanu panieńskiego. W gronie przyjaciółek i bliskich kobiet z rodziny przyszła panna młoda świętuje ostatnie dni „wolności”. Najczęściej wieczór panieński wiąże się z imprezą taneczną w lokalu lub w domu, mogą mu towarzyszyć zabawne konkursy i inne atrakcje, np. rejs statkiem czy zaproszenie striptizerów. Coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie wydarzenia w innym mieście, a nawet kraju. Najważniejsza jest jednak dobra atmosfera i zgrane grono uczestników. Przyszła panna młoda jest też obdarowywana symbolicznymi prezentami na nową drogę życia. Podpowiadamy, jaki prezent kupić z okazji wieczoru panieńskiego.

Reklama

Zabawne gadżety na wieczór panieński

Wieczór panieński często ma humorystyczny wydźwięk. Przyszła panna młoda poprzez zabawne zadania musi udowodnić, że nadaje się na żonę i doskonale zna swojego przyszłego męża. W nagrodę może otrzymywać zabawne gadżety, np. erotyczną grę planszową, dzwonek informujący o tym, że ma ochotę na seks czy t-shirt z napisem żona idealna. Warto samodzielnie przygotować symboliczny zestaw i ciekawie go opisać, np. świece na długie, romantyczne wieczory, ostre przyprawy (dla pikanterii w związku) czy miętowe pastylki (żeby zawsze czuć do siebie miętę). Liczy się pomysł, a przede wszystkim dostosowanie prezentu do upodobań przyszłej panny młodej.

Prezent na wieczór panieński – seksowna bielizna

Idealnym prezentem na wieczór panieński będzie też seksowna bielizna. Ciekawym pomysłem jest umówienie się, by każda uczestniczka imprezy kupiła dla przyszłej panny młodej np. stringi lub koronkowe figi. Zadaniem głównej bohaterki wieczoru będzie odgadnięcie, od kogo otrzymała dany prezent. To okazja do śmiechu, a przy okazji wzbogacenia intymnej garderoby. Inną opcją jest kupienie seksownego kompletu bielizny, koszulki nocnej, szlafroka czy piżamy. W zależności od temperamentu przyszłej panny młodej możemy zdecydować się na ognistą czerwień, klasyczną czerń czy słodki róż.

Kupony prezentowe na wieczór panieński

Uniwersalnym i zawsze trafionym prezentem na wieczór panieński będzie też bon na kupno jakichś akcesoriów czy voucher na usługę. To idealny pomysł, jeśli np. nie znamy zbyt dobrze upodobań przyszłej panny młodej. Zbierając pieniądze od większej liczby uczestniczek, możemy ufundować przyjaciółce kupon na usługę w salonie piękności lub spa, zakup biżuterii czy bielizny. Obdarowana osoba będzie mogła sama wybrać to, co najbardziej jej się podoba.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama