Reklama

Zioła wzmacniające libido u kobiet

Czy wiesz, że szafran, gałka muszkatołowa, goździki, męczennica, korzeń macy i buzdyganek naziemny przywracają kobietom radość ze współżycia seksualnego i wzmacniają ich pożądanie na seks? Włącz je do swojej diety, a z pewnością się nie zawiedziesz. Jednocześnie pamiętaj, że sama suplementacja nie wystarczy, by rozwiązać problem. Zadbaj o kondycję fizyczną, walcz ze stresem i relaksuj się tak często, jak to tylko możliwe, bo bardzo często dysfunkcja ma naturę psychologiczną.

Szafran

Szafran to cenny kulinarny przysmak, który zyskał popularność niemal na całym świecie. Od wieków uznawany jest też za skuteczny środek zwiększający libido. Już niewielkie jego ilości dają widoczne efekty.

Gałka muszkatołowa

Okazuje się, że gałka muszkatołowa - powszechnie stosowania jako przyprawa do wielu dań - nie tylko wzmacnia smak, ale zwiększa również aktywność seksualną. Potwierdzają to przeprowadzone na zwierzętach badania. W innych kulturach

od wieków uznawana jest za afrodyzjak i stosowana przez kobiety.

Goździki

Goździki są uznawane za afrodyzjak, który nie tylko wzmacnia libido u kobiet, ale jednocześnie przywraca radość ze współżycia seksualnego i wzmacnia ich pożądanie na seks. Są stosowane również przez mężczyzn, którzy borykają się z zaburzeniami erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem.

Męczennica

Zioło to korzystnie wpływa na zdrowie kobiet jak i mężczyzn. Oprócz właściwości poprawiających libido u kobiet wykazuje działanie łagodzące lęk i pomaga osiągnąć spokój umysłu.

Korzeń macy

Korzeń macy jest stosowany od lat w krajach azjatyckich, szczególnie w przypadku problemów z zaburzeniami erekcji u mężczyzn. Nowe badania naukowe wskazują, że roślina zmniejsza dysfunkcje seksualne u kobiet po okresie menopauzy.

Buzdyganek naziemny

Przeprowadzone badania wykazały, że kobiety, u których zastosowano suplementację buzdygankiem naziemnym, doświadczyły zwiększonego pożądania seksualnego, podniecenia i satysfakcji ze współżycia. Naukowcy są zdania, że ma to związek ze stymulowaniem receptorów w mózgu, które pomagają wywołać odpowiednie reakcje hormonalne.

Pamiętaj, że:

Zbawienny wpływ na wzrost podniecenia ma L-arginina. Wprowadź ją do swojej diety, a z pewnością się nie zawiedziesz. Wystarczy, że wzbogacisz ją w produkty bogate w białko. Dzięki L-argininie poprawisz też krążenie krwi oraz funkcjonowanie układu odpornościowego i wzmocnisz serce.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama