Reklama

Jak przyrządzić kawę, która zwiększa wydajność w sypialni?

Wszyscy wiemy, że kawa jest magicznym napojem, który powoduje, że czujemy się pobudzeni i mamy więcej chęci do życia. Jest ona również jednym z elementów codziennego rytuału co najmniej połowy dorosłych Polaków. Ale czy wiesz, że odpowiednio przygotowana kawa może także poprawić twoje libido i wydajność w sypialni?

ReklamaNa co pomaga kawa?


Tradycja picia kawy sięga setek lat, a jej popularność wiąże się z jej wpływem na witalność organizmu. Ostatnie badania naukowe potwierdziły, że kawa może poprawić wytrzymałość i ogólną wydajność poprzez zwiększenie przepływu krwi do stref miłosnych. Przeprowadzone testy wykazały również, że rutynowe picie kawy może sprawić, że ty i twój partner będziecie częściej miewali miłosne nastroje.


Jak przyrządzić pyszną kawę

Chociaż znanych jest całe mnóstwo sposobów na przyrządzanie kawy, to jeden z nich pochodzi z kultury Azteków, którzy w powszechnej opinii są mistrzami w jej przygotowaniu, zwłaszcza w połączeniu z nieprzyzwoicie pyszną, meksykańską, gorącą czekoladą. Składniki tej kawy to Java, kakao, maca, cynamon oraz opcjonalnie miód i mleko kokosowe. Wszystkie te składniki w czasach starożytnych zostały uznane za potężne afrodyzjaki, służące do podnoszenia poziomu libido oraz ogólnej jakości życia.

Maca

To korzeń sklasyfikowany jako adaptogen, który wytwarza zdrowe enzymy, mające wpływ na utrzymanie równowagi hormonów oraz zwiększa płodność.

Kakao

Jest najważniejszym składnikiem czekolady, który od czasów jego odkrycia również uznany został za afrodyzjak. Liczne badania naukowe potwierdziły, że surowe kakao działa pobudzająco na układ krwionośny, zwiększając przepływ krwi oraz wspomaga uwalnianie serotoniny, dzięki czemu czujemy się lepiej oraz mamy świetny nastrój. Niewłaściwy poziom serotoniny jest częstą przyczyną zachorowań na depresję. (Przykładowo wskutek przewlekłego obniżenia nastroju). Dlatego kostka dobrej jakości gorzkiej czekolady profilaktycznie nikomu z nas nie zaszkodzi.

Cynamon

Jest naturalnym aktywatorem dla organizmu i świetnym przeciwutleniaczem; wzmacnia też działanie innych składników.

Miód

Naturalny środek słodzący pochodzący od pszczół. Surowy miód jest uważany za bogaty składnik odżywczy. Zwiększa wytrzymałość oraz poprawia ogólną męskość.

Mleko kokosowe:

Wiele kultur używa mleka kokosowego w kuchni, a także dla zdrowia i urody. Wszyscy ci, którzy mają taką możliwość, piją mleko kokosowe jako alternatywę dla innych pokarmów mlecznych - i mają ku temu powody, ponieważ mleko kokosowe posiada wartości odżywcze, które utrzymują się w organizmie na dłużej.

Wszystkie te składniki w połączeniu tworzą absolutną bombę dla twojej męskości. Pobudzi ona twoje zmysły oraz poprawi twój nastrój seksualny.

Składniki:

Wszystko, czego potrzebujesz, to blender i pięć minut wolnego czasu. Poza tym:

- około dwie trzecie filiżanki gorącej kawy,

- jedną łyżkę miodu,

- pół łyżeczki cynamonu,

- jedną łyżeczkę macy, jedną łyżkę surowego kakao oraz dwie łyżki mleka kokosowego.

Jak przyrządzić?

Wlej kawę do średniej wielkości miseczki i ostrożnie dodawaj mleko kokosowe, miód, kakao i cynamon. Korzystając z blendera, wymieszaj, aż pojawi się pianka, a następnie dodaj macę i zblenduj jeszcze raz. Podawaj natychmiast!

Kawa była pielęgnowana w tradycjach przez całe wieki, często brana jest za pewnik w sferze zdrowia i dobrego samopoczucia. Z jej silnymi właściwościami przeciwutleniającymi oraz szeregiem innych korzyści nasza mieszanka z pewnością poprawi twoje zdolności w sypialni. Czy znasz lepszy sposób na rozpoczęcie dnia?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama