Reklama

Nietypowe zastosowania słomek do napojów

Słomki do napojów są nie tylko praktycznym przedmiotem, ale ich różnorodność, wybór kolorów i wzorów sprawia, że stały się również ozdobą naszych drinków i napojów. Czy wiesz jednak, że te proste i niepozorne przedmioty mają o wiele więcej zastosowań? Poznaj je wszystkie, a z pewnością przypadną ci do gustu. Pełną listę znajdziesz poniżej.

Reklama

Wzmocnij bukiet

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z ułożeniem bukietu, delikatne łodyżki łamią się lub uginają, wykorzystaj rurkę do napoju. Weź zieloną rurkę, umieść w niej łodyżkę i możesz spokojnie układać bukiet nie martwiąc się o jego stabilność. W ten sposób zabezpieczysz również nadłamane łodyżki kwiatów lub poradzisz sobie w przypadku, gdy wazon jest zbyt wysoki w stosunku do kwiatów.

Zorganizuj kable

Jeżeli twoją przestrzeń roboczą zapełniają niezliczone kable i dawno już pogubiłeś się w tym który kabel jest od czego, możesz je oznaczyć. Użyj do tego kawałków słomki. Potnij je na małe kawałki, rozetnij wzdłuż, załóż na kabel i podpisz. Nie będziesz musiał więcej zastanawiać się, który kabel służy do czego.

Przechowuj naszyjniki

Naszyjniki i rozpinane bransolety są tą częścią biżuterii, która uwielbia się plątać. Wrzucając wszystkie razem, możesz być niemal pewien, że uzyskasz idealny węzeł, który ciężko będzie rozplątać, nie uszkadzając biżuterii. Możesz jednak przechowywać je w słomkach do napojów. Wsuń naszyjnik czy bransoletkę do rurki i umieść w ten sposób w szkatułce. Z łatwością zachowasz porządek w twojej szkatułce.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama