Reklama

5 powodów, dla których Twój przyjaciel zawsze będzie przy tobie

Masz pewnie mnóstwo przyjaciół wokół siebie, ludzi z którymi kochasz spędzać wieczory pijąc drinki i śmiejąc się. Jednak wśród tych wszystkich ludzi jest jedna osoba, która jest dla ciebie najważniejsza – twój najlepszy przyjaciel. Przypadek chciał, że pewnego razu spotkaliście się w tym samym miejscu i okazało się, że macie setki wspólnych zainteresowań, a teraz nie wyobrażasz sobie życia bez swojego najlepszego przyjaciela u boku. Oczywiście nie oznacza to, że inni twoi przyjaciele są mniej ważni, po prostu czujesz że utrata najlepszego z nich byłaby jak utrata ręki. Na szczęście nie musisz się o to obawiać, ponieważ...

Reklama

Przeszliście ze sobą bardzo wiele

Czasami zdarza się, że znajdujesz się w trudnym momencie, ale zawsze możesz liczyć na pomoc swojego przyjaciela (i vice versa). Nawet w najtrudniejszych chwilach nie pozwoli na to abyś poczuł, że twoje problemy go przerastają, nawet wtedy kiedy rzeczywiście jest to prawdą.

Kocha cię jak rodzinę

Najważniejszym powodem dla którego twój przyjaciel nie zamienił cię na jakiegoś mniej kłopotliwego towarzysza jest to, że nie potrafi on wyobrazić sobie życia bez ciebie. Jesteś dla niego jak rodzina, a przecież nie zostawił by w potrzebie rodzeństwa czy rodziców. Więź jaka was łączy wyrosła na waszej miłości do siebie. A taka miłość zawsze ukazuje się w odpowiednich momentach.

Widzą w tobie siebie

Niezależnie od tego czy dorastaliście ze sobą lub spotkaliście się na studiach, ponieważ obraliście podobną ścieżkę kariery, posiadacie ze sobą wiele wspólnego. Twój przyjaciel identyfikuje się z tym przez co przechodzisz jak nikt inny. Twoje problemy są lub będą ich problemami, a obserwacja tego jak radzisz sobie z trudnościami pozwala im na wgląd w ich własne potencjalne problemy.

Inwestują w twoje szczęście

Twój przyjaciel bardzo często jest największym zwolennikiem twojej radości, ponieważ zna cię lepiej niż ktokolwiek inny i wie przez co przeszedłeś. Oczywiście będzie z tobą nawet wtedy, kiedy jest ci smutno, jednak to czego naprawdę będzie chciał, to zobaczyć cię znowu uśmiechniętego i pozytywnie nastawionego tak, abyście znowu mogli się razem pośmiać.

Zrobiłbyś to samo dla niego

Tak czy inaczej, pod koniec dnia klejem, który trzyma was razem jest wzajemne wsparcie. Wasza przyjaźń ma dwie strony i jesteście świadomi tego, że problemy któregokolwiek z was rozwiązuje się łatwiej z przyjacielem stojącym u waszego boku. Każdy z was dba i zawsze będzie dbał o dobro tej drugiej osoby.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama