Reklama

Kilka pomysłów na prezenty dla kobiet

Idealny prezent to taki, który jest dopasowany do obdarowanej osoby, a więc wiąże się z jej potrzebami, zainteresowaniami czy gustem. Im lepiej kogoś znamy, tym łatwiej podarować mu coś wyjątkowego. Warto też przez cały rok wsłuchiwać się w to, co mówią bliskie nam osoby. Samo odkrycie, że ktoś kilka miesięcy wcześniej zapamiętał, że marzymy o jakimś gadżecie, jest wspaniałym prezentem. Bardziej kłopotliwe mogą być poszukiwania upominku dla kobiet, których nie znamy zbyt dobrze. W takiej sytuacji sprawdzą się uniwersalne i klasyczne podarunki. Sprawdź pomysły na najlepsze prezenty dla kobiet.

Reklama

Idealny prezent dla kobiety

Warto, by prezent był dopasowany do obdarowanej nim osoby. Miłośniczki czytania będą zachwycone z nowości książkowych, a kobiety, które interesują się modą, zazwyczaj cieszą się z nowej bluzki, sukienki lub wystrzałowego dodatku (np. torebki, czapki i szalika czy paska do spodni). Częstym prezentem są akcesoria kuchenne, jednak one mogą zostać potraktowane jako upominek dla kury domowej. Chyba że mamy do czynienia z mistrzynią gotowania, która uwielbia tego typu gadżety (na rynku dostępnych jest mnóstwo designerskich akcesoriów, które są nie tylko funkcjonalne, ale też świetnie wyglądają w kuchni). W takim wypadku na pewno ucieszy się też z kuchennego sprzętu wysokiej jakości. Z kolei idealnym prezentem dla miłośniczki podróżowania i fotografii będą akcesoria do robienia zdjęć, albumy i ramki na fotografie, a także przewodniki. Sekretem udanego prezentu jest więc dopasowanie go do zainteresowań i potrzeb danej osoby.

Uniwersalny prezent dla kobiety

Dla kobiety, której nie znamy zbyt dobrze, warto wybrać uniwersalny prezent. Świetnie sprawdzi się wysokiej jakości kosmetyk lub perfumy (pod warunkiem że znamy podstawowe preferencje dotyczące zapachu, np. słodki lub orzeźwiający). Dobrym rozwiązaniem jest też zakup biżuterii lub innych akcesoriów, w jakich gustuje dana osoba. Klasycznym pomysłem na prezent są kwiaty cięte lub roślina doniczkowa oraz dobry alkohol czy czekoladki. Coraz bardziej popularnym pomysłem jest też voucher na usługę (np. wizyta u fryzjera lub w spa) lub zakupy (np. odzież, kosmetyki czy bielizna).

Nietypowy prezent dla kobiety

Dla bardzo bliskich kobiet w rodzinie warto przygotować wyjątkowy prezent o wartości sentymentalnej czy symbolicznej. Może to być album ze zdjęciami sprzed lat, pamiątkowy przedmiot czy coś wykonanego samodzielnie (np. obraz, tort, zabawna przeróbka zdjęcia w programie graficznym, wiersz). Serce skradnie też przyjęcie niespodzianka, romantyczna kolacja czy niespodziewany wyjazd.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama