Reklama

Jak spakować biżuterię na czas podróży?

Uwielbiasz biżuterię? Jeśli tak, to wybór i jej zapakowanie musi być dla ciebie nie lada wyzwaniem. Przewożenie pudełek, pakowanie jej razem w jednym worku nie jest dobrym pomysłem. Jeżeli szukasz wskazówek jak przewozić biżuterię podczas podróży, ten artykuł jest dla ciebie. Oto kilka prosty i szybkich sposobów opakowania biżuterii.

Guziki

Przechowywanie kolczyków może być wielkim kłopotem, ponieważ znalezienie pasującej pary może być trudne. Najlepszym i najprostszym sposobem jest zapięcie kolczyków przez otwory w guzikach. Przewożenie w ten sposób nie tylko zaoszczędzi czas w poszukiwaniu właściwej pary, ale również zajmuje miej miejsca niż pudełko na biżuterię.

Skarpetki

Jeśli masz mało miejsca w bagażu, włóż swoją biżuterię do skarpetek. Dzięki temu zabiegowi zaoszczędzisz sporo miejsca i będziesz mieć pewność, że znajduje się ona w jednym miejscu. Wypełnij skarpetkę biżuterią i włóż ją pomiędzy ubrania.

Etui na okulary

Włóż swoje pierścionki, naszyjniki i inne elementy biżuterii do etui. Biżuteria w worku lub pudełku, zajmuje dużo miejsca w bagażu niż etui na okulary. Wybierz sztywne etui, by mieć pewność, że nie ulegnie uszkodzeniu.

Plastikowe słomki

Aby zapobiec plątaniu się łańcuszków, użyj plastikowych słomek. Ta rada świetnie sprawdza się na naszyjniki z cienkich łańcuszków. Jeden koniec biżuterii przepuść przez słomkę i zepnij z drugim końcem. Sposób ten sprawi, że łańcuszki nie poplątają się i zaoszczędzi czas na rozplątywaniu.

Torebki na suwak

Do przechowywania biżuterii również świetnie sprawdzają się woreczki z suwakiem. Są one nie tylko przydatne do przechowywania żywności, ale także do organizowania biżuterii. Spakuj cenne pierścionki i łańcuszki do plastikowej torebki i wsuń między ubrania.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama