Reklama

Jak sobie radzić w podróży?

Robi się coraz cieplej, weekend majowy zbliża się -nadchodzi czas urlopów. Najpierw planowanie wycieczki a potem pakowanie plecaków i walizek. Jak sobie z tym poradzić? Poniżej prezentujemy kilka przydatnych wskazówek jak sobie radzić w podróży i jakich sztuczek użyć, aby się spakować. Znajdziemy też kilka nietypowych zastosowań dla przedmiotów, które mogą okazać się niezbędne w podróży.

Reklama

Klipsy do papieru

Klipsy są tanie, wszechstronne, maja różne rozmiary i przydają się nie tylko w biurze. Klipsy w podróży mogą być bardzo przydatne. Możesz ich użyć do zabezpieczenia ostrzy w maszynce do golenia albo szczoteczki do zębów. Mogą tez posłużyć jako „stojaczek” dla przyborów higieny osobistej. Kable od słuchawek nigdy się nie poplączą jeśli zepniesz je klipsem.

Mapa

Gdy potrzebujesz mapy ,a twój telefon jest poza zasięgiem sieci i nie łapie sygnału, łatwo się zgubić. Na szczęście istnieją ukryte funkcje wyszukiwarki internetowej. Możesz zapisać w pamięci telefonu mapę w trybie offline. Mapa zostanie zapisana w pamięci podręcznej telefonu. Teraz możesz z niej skorzystać w każdej chwili, nawet jak nie masz dostępu do internetu.

Przekąski

Długie podróże mogą sprawić, że poczujesz się głody. Warto zabrać ze sobą przekąski. Ale jak je spakować? Z pomocą przychodzi pojemnik na śrubki. Taki organizer z łatwością pomieści wszystkie przekąski a ty będziesz mieć pewność, że nic w plecaku nie ulegnie zabrudzeniu. Płaskie pojemniki posiadają przegródki, pozwalające na oddzielenie żywności i pokrywkę zatrzaskową.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama