Reklama

Maseczki na twarz – jak dobrać odpowiednią do potrzeb skóry?

Nie stanowi tajemnicy, że Koreanki słyną z niesamowicie dobrej, bo czystej i nawilżonej skóry. Sumienność w ich pielęgnacji stanowi wzorzec, który jest zaszczepiany od lat wśród wielu Europejek. Wiesz jaką maseczkę na twarz dobrać do swojej skóry? Sprawdź to z nami!

Maski na twarz – co się w nich kryje?

Zanim zapoznasz się z zasadami pielęgnacji w 10 krokach i odkryjesz zalety codziennego oczyszczania metodą OCM, złuszczania, tonowania, stosowania serum, esencji, kremu z filtrem, nawilżania... postaramy się przekonać Cię i wyjaśnić, dlaczego stosowanie maski do twarzy jest tak ważne.

Po pierwsze jest to absolutna oszczędność Twojego czasu. Wysoka koncentracja składników aktywnych, zapewnia skórze ekspresową regenerację, pozostawiając Ci więcej cennych minut na chwile dla siebie, bądź czas dla rodziny. Poznaj nasze ulubione koreańskie maseczki – aplikowane na całą noc, zmywalne i maski w płacie i zaopatrz się w tę najlepiej dobraną do potrzeb Twej skóry.

Maski na twarz – jak dobrać tę najlepszą do potrzeb mojej skóry?

Gdy kupujesz odżywczą maskę na twarz to najlepiej w https://skin79-sklep.pl/category/maski-na-twarz Bogata oferta najwyższej klasy produktów daje Ci gwarancję bezpieczeństwa, zadowolenia i widocznych rezultatów. Sklep oferuje maski zmywalne, maski w płacie i takie do zostawienia na całą noc. Pod lupę wzięliśmy kilka z nich. Koreańskie maski w płacie wypełnione są serum/balsamem, które wchłania się w skórę krócej niż 15-20 minut. Nie przekraczaj tego czasu, jest on rekomendowany przez producenta dlatego, bo potem maska zaczyna wysychać na skórze i zachodzi proces odwrotny – płachta wyciąga wodę z Twojej skóry. Maski w płachcie to idealny sposób na swoiste "dokarmienie" odżywienie Twej skory. Na rynku azjatyckim dostępne są maski w czarnej, jak i białej płachcie. Te wykonane z węgla drzewnego, doskonale sprawdzają się wtedy, gdy chcesz zredukować zanieczyszczenia, odblokować zapchane pory, rozjaśnić i nawilżyć skórę.

Maski hydrożelowe, dostępne w kształcie płatka, który nakładasz pod okolicę oczu. Pozwala ochłodzić i ukoić skórę, łagodzi podrażnienia, opuchliznę, pomaga zniwelować worki pod oczami i cienie. Jeśli wcześniej włożysz ją do lodówki na kilka minut, maska zadziała jak kompres chłodzący i regenerujący skórę. Innym ulubionym typem masek wśród Koreanek są maski gumowe, które przychodzą do Ciebie z dołączoną w opakowaniu ampułką odżywiającą skórę. Aplikacja tego produktu sprawia, że dosłownie czujesz, że pakujesz składniki odżywcze z ampułki prosto na swoją twarz. Nałóż ampułkę na twarz, potem dopasuj do niej gumową maskę, która zajmie się resztą i do pieczętuje całość.

Wybierz maskę na twarz dobraną dla siebie!

Jeśli wiesz już, które maski warte są szczególnej uwagi, nie trać czasu! Zaopatrz się w tę najlepiej dopasowaną do aktualnych potrzeb Twojej skóry, a odwdzięczy się ona pięknym, promiennym i świeżym wyglądem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama