Reklama

Jak zrobić odmładzającą maseczkę z ryżu

Wiele osób, które chcą wyglądać młodziej skłonna jest poddać się najdziwniejszym zabiegom, aby to osiągnąć. Masz szczęście. Ty nie musisz doprowadzać się do szaleństwa, żeby wyglądać 10 lat młodziej, ponieważ ryż może zrobić to za ciebie. Stosowany od dawien dawna przez Japonki, jest cenionym sposobem na wygładzenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu cery. Przekonaj się sama.

Reklama

Pewnie nie wiesz, że ryż, poza cennymi właściwościami odżywczymi, może przynieść korzyści twojej urodzie. Zawiera przeciwutleniacze opóźniające i minimalizujące pojawienie się zmarszczek. W tradycyjnej medycynie jest stosowany do leczenia podrażnień skóry i trądziku.

Oto tradycyjny japoński przepis na maseczkę ryżową:

Zalej 2-3 łyżki ryżu zimną wodą i gotuj do miękkości na średnim ogniu. Odcedź ryż pamiętając aby zachować wodę uzyskaną po gotowaniu. Wypłucz ugotowany ryż w zimnej wodzie. Odcedź i dodaj łyżkę stołową mleka i miodu.

Kiedy mikstura połączy się, nałóż ją na twarz i szyję. Po 30 minutach, spłucz wszystko wodą zachowaną po gotowaniu ryżu.

Rezultat: Twoja skóra będzie miękka, gładka i nawilżona, bruzdy ulegną redukcji, odcień wyrówna się – będziesz wyglądać młodziej.

Efekty działania maseczki ryżowej stosowanej raz w tygodniu są trudne do przecenienia. Stosuj ją regularnie, a zobaczysz, że wkrótce będziesz proszona o okazanie dowodu przy zamawianiu drinków w klubach.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama