Reklama

Jak zrobić domowy krem rozjaśniający blizny?

Jeżeli twoje ciało pokrywają blizny, to z pewnością próbujesz pozbyć się ich. Zamiast kupować drogie kremy rozjaśniające, spróbuj wykonać taki specyfik własnoręcznie. Nie gwarantujemy, że blizny zostaną całkowicie usunięte, lecz z pewnością staną się jaśniejsze i mniej widoczne. Przygotowanie kremu jest proste i nie przysporzy ci trudności. Wypróbuj koniecznie przepisu na krem i wypróbuj go na własnej skórze.

Reklama

Do zrobienia takiego kremu potrzebujesz jedynie ¼ łyżeczki olejku z witaminą E, ½ łyżeczki wody różanej i jedną łyżkę glinki (koniecznie sypkiej). Składniki są łatwo dostępne, a gotowy produkt skutecznie rozjaśnia blizny i przebarwienia.

Wszystkie składniki wymieszaj dokładnie w szklanej misce, do uzyskania gładkiej, gęstej pasty. Nakładaj ją codziennie na skórę, i pozostaw na 30 do 60 minut. Po tym czasie zmyj suchą pastę ciepłą wodą.

Zabieg powtarzaj tak długo, aż blizny rozjaśnią się, lub całkowicie znikną. Naturalne składniki nie podrażnią skóry, lecz zapewnią skuteczne rozjaśnianie przebarwień. Koniecznie wypróbuj tego kremu u siebie i przekonaj się, czy będzie dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama