Reklama

Jak zlikwidować podwójny podbródek?

Widząc drugi podbródek w lustrze masz ochotę się go pozbyć jak najprędzej. Pomimo diety i ćwiczeń fizycznych, uparcie zdobi twoją twarz. Właśnie dla ciebie mamy podpowiedź jak się go pozbyć. Z pomocą ogórka i glinki będzie to łatwiejsze.

Reklama

Czerwona i zielona glinka to najlepsze rozwiązanie, gdy chcemy pozbyć się podwójnego podbródka. Glinka, odprowadza nadmiar nagromadzonej limfy i pozbywa się toksyn, które blokują przepływ płynów w skórze. Remineralizuje skórę i poprawia jej jędrność.

Ogórek nawilżą skórę, przywraca jej elastyczność. Równie skutecznie oczyszcza i odświeża pory skóry, dostarczając jej witamin oraz nadając połysk. Wzmacnia efekt drenażu limfatycznego rozpoczętego przez glinkę.

Ogórek zetrzyj na tarce. Przełóż go do szklanej miski i wymieszaj z glinką, dodaj jej tyle by otrzymać jednolitą, niezbyt luźną maseczkę. Pamiętaj, aby używać tylko szklanych lub ceramicznych przyrządów kuchennych (plastiku również nie zaleca się). Maseczkę nałóż na przednio oczyszczoną twarz, pozostawiając maseczkę do wyschnięcia na około 30 minut. Po tym czasie zmyj maseczkę z twarzy zimną wodą. Stosując maseczkę co 2-3 dni przez miesiąc, zauważysz niesamowitą poprawę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama