Reklama

Jak anyż pomaga pozbyć się zmarszczek?

Zmarszczki są normalnym objawem starzenia się skóry i wszyscy prędzej czy później zauważą je u siebie. Co prawda zmarszczki nie oznaczają  końca świata, ale jeżeli istnieje prosty sposób, aby się ich pozbyć, to chyba każdy chciałby spróbować.

Jeśli uważasz, że inwazyjne zabiegi chirurgiczne są jedynym sposobem, aby twoja skóra znów wyglądała młodo, mylisz się. Istnieje kilka naturalnych środków, które mogą zmniejszyć widoczność zmarszczek i dają znacznie bardziej młodzieńczy i promienny wygląd. Opóźniają również procesy starzenia się skóry, dzięki czemu, zmarszczki powstają znacznie wolniej  Najlepszą rzeczą jest jednak to, że te środki są całkowicie naturalne, zdrowe i tanie i każdy może sobie na nie pozwolić.

Dziś przedstawiamy przeciwzmarszczkowy  preparat, do przygotowania którego  potrzebujesz jedynie nasion anyżu i wody.

Składniki

Garść nasion anyżu

1 szklanka wody

Jak przygotować preparat:

Zagotuj wodę w małym garnku i dodaj nasiona anyżu. Odstaw naczynie na bok do ostygnięcia, a w tym czasie napar nabierze cudownych właściwości. Następnie należy odcedzić płyn i przelać go do szczelnie zamykanego pojemnika.

Jak stosować preparat?

Codziennie rano przetrzyj twarz wacikiem nasączonym preparatem, zwracając szczególną uwagę na obszary, gdzie występują zmarszczki lub te okolice, gdzie zmarszczki tworzą się najczęściej (okolice pod oczami, wokół ust i czoło). Po tygodniu zaczniesz zauważać pierwsze efekty. Będziesz zaskoczona, jak skuteczne działanie zapewni napar z anyżu.

Anyż można znaleźć w prawie każdym sklepie spożywczym. Nie ma znaczenia, czy używasz anyżu mielonego, kruszonego czy w całości, wszystkie dobrze działają na skórę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama