Reklama

5 sposobów na podniesienie biustu

Marzeniem każdej kobiety są ładne i sterczące piersi, bez względu na ich rozmiar. Piękna para piersi podnosi samoocenę każdej kobiety i wygląda ona atrakcyjnie w oczach płci przeciwnej. Czynniki takie jak karmienie piersią, choroby, noszenie źle dobranych staników mogą powodować utratę jędrności piersi. W tym artykule znajdziesz kilka domowych sposobów podniesienia i ujędrnienia piersi.

Reklama

Żółtko jajka i ogórek

Ogórek świetnie tonizuje i ujędrnia skórę, dzięki czemu jest często stosowany w kosmetykach. Żółtko jaj jest bogate w wiele składników odżywczych. Kombinacja żółtka z ogórkiem oczyszcza, odżywia skórę. Ta mieszanka podniesie także twoje piersi. Przygotuj mieszankę z żółtka jajka i startego ogórka. Nałóż ją wokół piersi i pozostaw na skórze na 30 minut. Następnie zmyj miksturę ze skóry. Powtarzaj procedurę codziennie, a szybko zauważysz zmiany.

Olejek migdałowy lub żel aloesowy

Masaż piersi olejkiem migdałowym lub żelem z aloesu ujędrnia i wzmacnia skórę. Oba te produkty są od wieków używane do usuwania zmarszczek ze skóry. Olejek migdałowy pobudza również cyrkulację krwi, rozszerzając naczynia krwionośne podniesie piersi. Masuj piersi codziennie, a w krótkim czasie zauważysz poprawę.

Oliwa

Oliwa z oliwek ma wiele wartości dla zdrowia i odżywiania. Ma zdolność do ściągania skóry. Zaleca się masować piersi każdego dnia, a zauważysz poprawę w zaledwie kilka dni.

Odżywianie

Innym ważnym czynnikiem w uzyskaniu jędrnych piersi jest odżywianie. Mięśnie, które trzymają piersi muszą być mocne. Aby takie były należy im dostarczać niezbędna ilość białka. Ponadto konieczne jest uwzględnianie podstawowych składników odżywczych, minerałów, witamin i wapnia. Zaleca się spożywać kapustę, pomidory, kalafior, brokuły, marchew itp. Czynniki, które mają negatywny wpływ na wygląd skóry oraz zdrowia, takie jak kofeina i papierosy należy wyeliminować.

Pływanie

Co ciekawe, tylko 30 minut pływania w basenie każdego dnia znacznie wzmacnia, ujędrnia i podnosi piersi. Pływanie ma wielki wpływ nie tylko na jędrne piersi, ale i poprawia kondycję oraz jakość życia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama