3 szybkie sposoby na poprawę urody

Dziewczyny potrzebują znać parę szybkich trików na poprawę urody w razie nagłej konieczności. Sposoby są proste i naturalne. Wszystko niezbędne do tego rzeczy znajdziesz we własnym domu. Poznaj trzy proste sposoby.

Pozbądź się pryszczy pastą do zębów

Zazwyczaj gdy pojawi się pryszcz na twojej twarzy, masz wrażenie że świat się wali. Ale już nigdy więcej, gdy sięgniesz po pastę do zębów. Pasta do zębów zmniejsza i łagodzi miejsce, w którym powstał pryszcz. Małą porcję pasty nałóż w miejsce powstania pryszcza. Zrób to wieczorem i zostaw na całą noc. Rano zmyj ją ciepłą wodą.

Zapomnij o cieniach pod oczami

Stojąc rano w łazience spoglądasz w lustro. Przerażasz samą siebie tymi opuchniętymi oczami. Co gorsze pod nimi widnieją ciemne cienie. Nie smuć się możesz się ich pozbyć w prosty sposób. Znajdź dwie łyżki i włóż je do lodówki na 10 minut. Przyłóż je pod oczami i trzymaj je przez 1 minutę. Jeśli to konieczne powtórz czynność 3-4 razy.

Zrób własny słodki scrub do ust

Popękane ust są niewątpliwie nieestetyczne. Ma na to wpływ wiele czynników tj. palenie tytoniu, słońce, wiatr i wahania hormonów. Dobrą wiadomością jest to iż taki scrub do ust możesz zrobić w domu. Wystarczy, że zmieszasz ze sobą jedną łyżeczkę miodu i dwie łyżeczki cukru. Po zmieszaniu ich razem wetrzyj je w usta. Zrób to delikatnie. Słodki scrub usunie z ust martwy naskórek, pozostawiając je różowe. Stosuj scrub raz w tygodniu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama