Reklama

Magiczny sposób na nadanie blasku twoim butom

Jak sprawić, aby wyglądać profesjonalnie i dobrze się prezentować na rozmowie kwalifikacyjnej? Większość osób planuje co ubiorą na taką rozmowę, jednak kto myśli o tym, czy ich buty są wypolerowane? Właśnie dlatego bierzemy to na siebie i zapewniamy tanie oraz proste sposoby na wyczyszczenie butów przy pomocy przedmiotów, które znajdziesz w domu.

Nałóż banana

Używając wewnętrznej strony skórki banana, przetrzyj zewnętrzną stronę buta. Nie przecieraj nią materiałowych fragmentów. Może zabrzmieć to dziwnie, jednak poczekaj bo nadchodzi magia.

Wyczyść buty

Kiedy buty zostały pokryte bananem, to nadszedł czas, aby wyczyścić je używając miękkiej ściereczki.

Przygotuj olej

Po tym jak pozostałości banana zostały wyczyszczone, to przygotuj olej, umieszczając jego jedną kroplę na czystej ściereczce. Najprostszym sposobem, aby to zrobić jest umieszczenie ściereczki nad otwartym pojemnikiem z olejem i następne ustawianie jej w pozycji odwróconej.

Nałóż olej

Używając ściereczki, przetrzyj zewnętrzną stronę buta. Musisz robić to małymi okrężnymi ruchami, aby olej wchłonął się w skórę. Kiedy ściereczka wyschnie, to nałóż więcej oleju. Nie używaj go na materiałowych fragmentach buta. Po skończonym zabiegu, pozostaw buty do wyschnięcia.

Ocet

Jeśli nie osiągnąłeś jeszcze oczekiwanych rezultatów i twoje buty nie są wystarczającą lśniące, to możesz powtórzyć poprzednie metody. Dodatkowo możesz użyć kilka kropli octu zamiast oleju, ponieważ ocet może ochronić buty przed kurzem. Możesz także nalać ocet na ściereczkę i użyć jej do przetarcia butów.

Uwaga: Metoda ta nie była testowana, dlatego też nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty.

Pasta do zębów

Pasta do zębów działa tak samo jak olej roślinny, sprawiając, że buty stają się jaśniejsze. Aby nałożyć pastę możesz użyć ściereczki lub szczoteczki do zębów. Jeśli używasz szczoteczki, to nie zalecamy myć nią później zębów.

Uwaga: Metoda ta nie była testowana, dlatego też nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama