Reklama

Jak rozciągnąć buty za pomocą lodu?

Ile par butów leżących w twojej szafie nie nadaje się do chodzenia? Są bezużyteczne, gdy nie możesz ich nosić. Jednak komfort zawsze wygrywa ze stylem. Niewygodne buty cisną i obcierają stopy, aż do krwi. Jest wiele sposobów na rozciągnięcie butów, lecz ten jest bajecznie prosty. Już nie musisz rozciągać butów, niszcząc przy tym stóp. Oto sposób na rozbicie butów.

Nowo zakupione buty nie nadają się do chodzenia. Cudowne, lecz wąskie. Na nic smutki, bierzmy się do działania. To czego potrzebujesz to woreczki strunowe i woda.

Worek napełnij do połowy wodą. Uwolnij z worka powietrze i zamknij szczelnie torebkę. Woreczek pozbawiony powietrza łatwiej wsunie się do buta. Wsuń worek do buta i dobrze dopasuj. Miej pewność czy worek nie przecieka. Wkładamy buty do zamrażarki. Jeśli buty są nowe nie musisz martwić się o brud. Dla pewności włóż je w worek foliowy.

Następnego ranka wyciągamy buty z zamrażarki i wyłamujemy lód. Ponownie napełniamy woreczki wodą i zamrażamy raz jeszcze dla pewności. Nie pozostawiaj torebek z lodem do rozmrożenia, gdy woda się rozpuści może zniszczyć buty.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama