Reklama

Jak zrobić naklejki na paznokcie?

W prosty i niedrogi sposób możesz stworzyć swoje własne naklejki do paznokci w domu. Dowiesz się jak uzyskać domowym sposobem efekt marmuru na paznokciach. W sieci znajduje się mnóstwo filmików i instrukcji jak wykonać marmurkowe paznokcie, jednak każdy z nich jest bardzo skomplikowany. Poniższy pomysł pomaga zaoszczędzić czas, a efekt jest porównywalny. Wystarczy kilka prostych narzędzi, które prawdopodobnie masz w domu.

Będziesz potrzebować:

torebkę foliową (gruba folia)

3 różne kolory lakieru do paznokci

biały lakier do paznokci

wykałaczka

dłutko do skórek

baza pod lakier do paznokci

lakier zabezpieczający

nożyczki

Na torebce foliowej namaluj trzy grube paski lakierami do paznokci, wszystkie obok siebie. Na paskach zrób kilka kropek białym lakierem. Za pomocą wykałaczki zmieszaj wszystkie kolory razem, tak aby osiągnąć efekt marmuru. Pozostaw do wyschnięcia, najlepiej na całą noc. Po wyschnięciu delikatnie zroluj folię i odklej wyschnięty lakier.

Potnij wyschnięty lakier w paski wystarczająco szerokie, tak, aby pokryły cały paznokieć. Nałóż bazę na paznokcie, a następnie jedną warstwę białego lakieru. Gdy biały lakier jest jeszcze mokry dociśnij naklejkę do paznokcia. Używając dłutka do skórek dociśnij kształt paznokcia, a następnie usuń nadmiar naklejki. Na wierzch nałóż lakier zabezpieczający, który przedłuży trwałość wykonanego wcześniej manicure.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama